Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    
Starejši dečki 2. liga 17/18
Zapisnik: 4. krog 16.09.2017
TEKMA: Domžale - Ilirija 1911 Extra-Lux 4 : 0
Datum: 16.09.17 - 15.00
Domžale - Športni park Domžale - igrišče z UT Gledalcev: 60
Glavni sodnik: Čaleta Luka
1. pomočnik: Osolnik Angelca
2. pomočnik: Kolin Matej
Delegat:
POSTAVI
Domžale
Priimek in ime
Rojen
1
Povh Matija (V)
03.04.04
2
Čosić Alex
14.06.04
3
Flerin Rok
26.01.04
4
Snedic Jakob
25.07.04
5
Golja Jakob
25.04.04
6
Andjelić Filip
11.05.04
7
Ficko Jon (K)
27.01.04
8
Turudija Luka
24.07.04
9
Novak Jure
13.04.04
10
Jerin Luka
24.04.04
11
Rovšek Jan
08.01.04
Ilirija 1911 Extra-Lux
Priimek in ime
Rojen
1
Lukek Matic (V)
24.02.04
2
Konjar Mark
21.11.04
3
Franko Matic
22.12.04
4
Zver Natan
28.10.03
5
Golob Maks
20.06.04
6
Lapanja David (K)
18.07.03
7
Škrjanec Gašper
02.07.04
8
Savič Maks
08.01.04
9
Tiganj Tian
05.11.03
10
Petelinšek Mark
03.09.04
11
Ganoni Jure
13.06.03
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
12
Benček Nejc (V)
25.08.04
13
Veršnjak Nik
20.09.04
14
Džajić Danijel
15.07.04
15
Skrinjar Lovro
14.02.04
16
Škofljanc Ažbe
09.09.04
Trener
Završan Marko
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
13
Rotar Črt
14.01.04
14
Hmudda Dani
18.02.04
15
Novakovič Filip
02.03.04
16
Alič Matic
04.01.03
17
Jorgić Luka
20.05.04
18
Petrović Lambrovski Tian
07.11.03
19
Zgonec Gašper
22.12.04
Trener
Varcar Edin
STRELCI
Domžale
1 : 0     10 - Jerin Luka (11')
2 : 0     10 - Jerin Luka (15')
3 : 0     6 - Andjelić Filip (24')
4 : 0     8 - Turudija Luka (43')11m
Ilirija 1911 Extra-Lux
OPOMINJANI
Domžale
Ilirija 1911 Extra-Lux
IZKLJUČENI
MENJAVE
Domžale
Minuta
Igralec
25'
12 - Benček Nejc
25'
1 - Povh Matija
36'
16 - Škofljanc Ažbe
36'
11 - Rovšek Jan
36'
15 - Skrinjar Lovro
36'
3 - Flerin Rok
36'
14 - Džajić Danijel
36'
9 - Novak Jure
57'
13 - Veršnjak Nik
57'
5 - Golja Jakob
Ilirija 1911 Extra-Lux
Minuta
Igralec
25'
14 - Hmudda Dani
25'
10 - Petelinšek Mark
40'
16 - Alič Matic
40'
11 - Ganoni Jure
40'
15 - Novakovič Filip
40'
8 - Savič Maks
57'
19 - Zgonec Gašper
57'
7 - Škrjanec Gašper
57'
17 - Jorgić Luka
57'
2 - Konjar Mark
66'
18 - Petrović Lambrovski Tian
66'
9 - Tiganj Tian
70'
13 - Rotar Črt
70'
6 - Lapanja David