Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
Starejši dečki 2. liga 17/18
Zapisnik: 2. krog 02.09.2017
TEKMA: Interblock - Bravo Publikum 1 : 3
Datum: 03.09.17 - 15.00
Ljubljana - Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT Gledalcev: 70
Glavni sodnik: Zajec Jernej
1. pomočnik: Beširevič Elvin
2. pomočnik: Pirman Tomaž
Delegat:
POSTAVI
Interblock
Priimek in ime
1
Dovč Jakob (V)
2
Goršič Aleks
3
Petje Comuzzi Maj
4
Cvelfer Domadenik Mark
5
Vrhovnik Žiga (K)
6
Kušer Timotej
7
Čosič Dominik
8
Brnadić Ivan
9
Šabić Tin
10
Lužar Nešović Jure
11
Kušar Marcel
Bravo Publikum
Priimek in ime
1
Božič Aljaž (V)
2
Pandža Dejan
4
Banjac Alex
7
Pograjc Matej (K)
8
Solaković Denis
9
Erčulj Kristian
11
Došenović Dejan
13
Salkić Ermin
14
Stanojević David
20
Lavrič Pregelj Žan Yazbeck
22
Corn Žiga
Rezervni igralci
Priimek in ime
13
Belič Žan
14
Stropnik Nik
15
Strah Martin
16
Kajtazovič Luka
17
Merhar Tian Tomi
18
Petraš Dean
Trener
Rezervni igralci
Priimek in ime
3
Miškulin Bine
6
Krstić Nikola
15
Čop Krajnc Blaž
17
Müller Pograjc Lev Luka
19
Podbevšek Matic
24
Sikošek Gaber
Trener
Cizelj Rok
STRELCI
Interblock
1 : 0     10 - Lužar Nešović Jure (2')
Bravo Publikum
1 : 1     8 - Solaković Denis (45')
1 : 2     14 - Stanojević David (49')
1 : 3     22 - Corn Žiga (53')
OPOMINJANI
Interblock
4 - Cvelfer Domadenik Mark (48')
Bravo Publikum
IZKLJUČENI
MENJAVE
Interblock
Minuta
Igralec
45'
13 - Belič Žan
45'
6 - Kušer Timotej
48'
14 - Stropnik Nik
48'
8 - Brnadić Ivan
53'
15 - Strah Martin
53'
11 - Kušar Marcel
60'
18 - Petraš Dean
60'
2 - Goršič Aleks
65'
16 - Kajtazovič Luka
65'
9 - Šabić Tin
68'
17 - Merhar Tian Tomi
68'
7 - Čosič Dominik
Bravo Publikum
Minuta
Igralec
48'
24 - Sikošek Gaber
48'
9 - Erčulj Kristian
53'
15 - Čop Krajnc Blaž
53'
20 - Lavrič Pregelj Žan Yazbeck
57'
3 - Miškulin Bine
57'
11 - Došenović Dejan
60'
6 - Krstić Nikola
60'
4 - Banjac Alex
65'
17 - Müller Pograjc Lev Luka
65'
22 - Corn Žiga

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Ihan : Kolpa 1 : 1
Jevnica : Interblock 3 : 0
Kočevje : Kresnice 4 : 0
Rudar Trbovlje : Svoboda Kisovec 0 : 1
Dolomiti : Bela krajina 2016 1 : 3
MNZ Liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Črnuče : Vir 2 : 1
Litija : Dol 6 : 2
Dragomer : Hermes Ljubljana 3 : 6
Jezero Medvode : Šmartno 2 : 0
Kamnik : Trebnje - Tian 2 : 4