Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
Starejši dečki 2. liga 17/18
Zapisnik: 2. krog 02.09.2017
TEKMA: Bela krajina 2016 - Zagorje 0 : 4
Datum: 03.09.17 - 11.00
Črnomelj - Stadion Vražji kamen Črnomelj - igr.z UT Gledalcev: 30
Glavni sodnik: Tošić Dragan
1. pomočnik: Bukovec Janko
2. pomočnik: Poplašen Mladen
Delegat:
POSTAVI
Bela krajina 2016
Priimek in ime
2
Kramberger Nik Martin
3
Hudak Vid
4
Bremec Žiga
5
Ferfolja Mark (K)
6
Hočevar Filip
7
Ilenič Mitja
8
Vogrinec Maj
9
Sever Benjamin
10
Stegne Vito
11
Dim Žiga
12
Skušek Aljaž (V)
Zagorje
Priimek in ime
1
Menard Žiga (V)
2
Buzina Luka
4
Nurkić Benjamin
5
Jazbec Žan
6
Resnik Luka
8
Eberl Bor
9
Trdin Gašper
11
Ocepek Žiga (K)
13
Sešlar Luka
14
Knez Jan
15
Kovačič Urban
Rezervni igralci
Priimek in ime
13
Grdun Kristjan
14
Mikunovič Marko
15
Lužar Anže
16
Hasanagić Tian
17
Kavšek Gal
18
Malenšek Matej
19
Kavšek Ajša
Trener
Rezervni igralci
Priimek in ime
3
Božjak Patrik
7
Klopčič Gal
Trener
Kirbiš Matej
STRELCI
Bela krajina 2016
Zagorje
0 : 1     9 - Trdin Gašper (11')
0 : 2     11 - Ocepek Žiga (51')
0 : 3     7 - Klopčič Gal (67')
0 : 4     7 - Klopčič Gal (69')
OPOMINJANI
Bela krajina 2016
Zagorje
9 - Trdin Gašper (38')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Bela krajina 2016
Minuta
Igralec
45'
18 - Malenšek Matej
45'
6 - Hočevar Filip
48'
14 - Mikunovič Marko
48'
9 - Sever Benjamin
48'
16 - Hasanagić Tian
48'
2 - Kramberger Nik Martin
56'
19 - Kavšek Ajša
56'
3 - Hudak Vid
63'
17 - Kavšek Gal
63'
10 - Stegne Vito
68'
15 - Lužar Anže
68'
17 - Kavšek Gal
68'
13 - Grdun Kristjan
68'
14 - Mikunovič Marko
Zagorje
Minuta
Igralec
42'
7 - Klopčič Gal
42'
15 - Kovačič Urban
48'
3 - Božjak Patrik
48'
8 - Eberl Bor

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Ihan : Kolpa 1 : 1
Jevnica : Interblock 3 : 0
Kočevje : Kresnice 4 : 0
Rudar Trbovlje : Svoboda Kisovec 0 : 1
Dolomiti : Bela krajina 2016 1 : 3
MNZ Liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Črnuče : Vir 2 : 1
Litija : Dol 6 : 2
Dragomer : Hermes Ljubljana 3 : 6
Jezero Medvode : Šmartno 2 : 0
Kamnik : Trebnje - Tian 2 : 4