Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
Starejši dečki 2. liga 17/18
Zapisnik: 1. krog 26.08.2017
TEKMA: Extrem - Šmartno 5 : 2
Datum: 26.08.17 - 12.30
Ribnica - Stadion Ugar Ribnica Gledalcev: 40
Glavni sodnik: Štempihar Maks
1. pomočnik: Momčilović Dragan
2. pomočnik: Kene David
Delegat:
POSTAVI
Extrem
Priimek in ime
1
Debeljak Lovro
2
Dušič Jure
5
Oražem Anže (V)
8
Car Miha (K)
14
Korenjak Erik
23
Bartol Gašper
48
Gregorič Andraž
49
Žlindra Anže
51
Starc Tit
54
Čop Luka
99
Hvala Jon
Šmartno
Priimek in ime
1
Babnik Luka (V)
2
Gajšek Mark
3
Hernaus Rok
4
Martinc Miha (K)
5
Garbajs Gašper
6
Plavčak Aljaž
7
Štros Luka
8
Hodžić Kenan
9
Šećerović Denis
10
Zajec Jakob
11
Zalar Matevž
Rezervni igralci
Priimek in ime
7
Vilhar Žiga
13
Pucelj Matic
27
Ambrožič Nik (V)
46
Mrhar Matic
Trener
Rezervni igralci
Priimek in ime
13
Špetič Matic
14
Babnik Miha
15
Janežič Matevž
Trener
STRELCI
Extrem
1 : 0     8 - Car Miha (4')
2 : 1     8 - Car Miha (13')
3 : 1     1 - Debeljak Lovro (25')
4 : 1     48 - Gregorič Andraž (62')
5 : 2     8 - Car Miha (70')
Šmartno
1 : 1     8 - Hodžić Kenan (6')
4 : 2     2 - Gajšek Mark (66')
OPOMINJANI
Extrem
48 - Gregorič Andraž (46')
Šmartno
8 - Hodžić Kenan (55')
6 - Plavčak Aljaž (60')
IZKLJUČENI
15 - Janežič Matevž (68')
MENJAVE
Extrem
Minuta
Igralec
46'
27 - Ambrožič Nik
46'
5 - Oražem Anže
55'
46 - Mrhar Matic
55'
49 - Žlindra Anže
59'
7 - Vilhar Žiga
59'
51 - Starc Tit
62'
13 - Pucelj Matic
62'
14 - Korenjak Erik
Šmartno
Minuta
Igralec
18'
13 - Špetič Matic
18'
7 - Štros Luka
36'
14 - Babnik Miha
36'
3 - Hernaus Rok
48'
15 - Janežič Matevž
48'
13 - Špetič Matic

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Ihan : Kolpa 1 : 1
Jevnica : Interblock 3 : 0
Kočevje : Kresnice 4 : 0
Rudar Trbovlje : Svoboda Kisovec 0 : 1
Dolomiti : Bela krajina 2016 1 : 3
MNZ Liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Črnuče : Vir 2 : 1
Litija : Dol 6 : 2
Dragomer : Hermes Ljubljana 3 : 6
Jezero Medvode : Šmartno 2 : 0
Kamnik : Trebnje - Tian 2 : 4