Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
Starejši dečki 2. liga 17/18
Zapisnik: 1. krog 26.08.2017
TEKMA: Brinje Grosuplje - Bela krajina 2016 8 : 1
Datum: 27.08.17 - 16.00
Grosuplje - Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT Gledalcev: 30
Glavni sodnik: Miličević Marijo
1. pomočnik: Kodrič Domen
2. pomočnik: Lobe Luka
Delegat:
POSTAVI
Brinje Grosuplje
Priimek in ime
1
Šporar Nik (V)
3
Birk Martin
4
Gobec Gal
5
Balaban Nik (K)
6
Kotar Jan
7
Janković Vall
8
Mihovec Žiga
9
Pleško Žan
10
Viharev Jan
11
Barišič Mark
15
Kolbezen Erik
Bela krajina 2016
Priimek in ime
1
Skušek Aljaž (V)
2
Sever Benjamin
3
Hudak Vid
4
Dim Žiga
5
Ferfolja Mark (K)
6
Bremec Žiga
7
Stegne Vito
8
Vogrinec Maj
9
Grdun Kristjan
10
Hočevar Filip
11
Mikunovič Marko
Rezervni igralci
Priimek in ime
13
Jesenko Jošt
14
Sačer Leon
Trener
Marinšek Erik
Rezervni igralci
Priimek in ime
13
Lužar Anže
14
Hasanagić Tian
Trener
STRELCI
Brinje Grosuplje
1 : 0     10 - Viharev Jan (6')
2 : 0     11 - Barišič Mark (8')
3 : 0     6 - Kotar Jan (17')
4 : 0     9 - Pleško Žan (26')
5 : 0     9 - Pleško Žan (35')
6 : 0     10 - Viharev Jan (44')
7 : 0     10 - Viharev Jan (47')
8 : 1     9 - Pleško Žan (63')
Bela krajina 2016
7 : 1     5 - Ferfolja Mark (56')
OPOMINJANI
Brinje Grosuplje
Bela krajina 2016
IZKLJUČENI
MENJAVE
Brinje Grosuplje
Minuta
Igralec
47'
14 - Sačer Leon
47'
6 - Kotar Jan
49'
13 - Jesenko Jošt
49'
11 - Barišič Mark
Bela krajina 2016
Minuta
Igralec
17'
14 - Hasanagić Tian
17'
10 - Hočevar Filip
60'
13 - Lužar Anže
60'
14 - Hasanagić Tian

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Ihan : Kolpa 1 : 1
Jevnica : Interblock 3 : 0
Kočevje : Kresnice 4 : 0
Rudar Trbovlje : Svoboda Kisovec 0 : 1
Dolomiti : Bela krajina 2016 1 : 3
MNZ Liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Črnuče : Vir 2 : 1
Litija : Dol 6 : 2
Dragomer : Hermes Ljubljana 3 : 6
Jezero Medvode : Šmartno 2 : 0
Kamnik : Trebnje - Tian 2 : 4