Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
Starejši dečki 1. liga 17/18
Zapisnik: 21. krog 26.05.2018
TEKMA: Laby`s Mengo 28 - Dolomiti Dragomer 0 : 5
Datum: 30.05.18 - 18.30
Mengeš - Igrišče pod Gobavico Mengeš Gledalcev: 50
Glavni sodnik: Kos Mitja
1. pomočnik: Stanojevič Suwa Iztok
2. pomočnik: Rihter Blaž
Delegat:
POSTAVI
Laby`s Mengo 28
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Gorenc Bine
2005
3
Huskić Petrov Tai
2004
8
Melkić Aldin
2003
11
Prostor Rio
2005
13
Kovačič Domen (V)
2004
14
Cerar Tim
2004
17
Burja Luka
2003
27
Zupančič Luka
2005
29
Gromilić Damir
2005
51
Brumec Miha (K)
2003
56
Muratović Elvis
2005
Dolomiti Dragomer
Priimek in ime
Leto rojstva
3
Podvratnik Aljaž
2003
5
Redek Sebastian
2003
7
Sušnik Svit
2004
8
Hadžiahmetović Adi
2003
10
Bedekovič Tilen
2003
12
Zdešar Jure (V)
2004
13
Habicht Val
2003
14
Kozjek Žak
2004
15
Pintar Jan (K)
2003
16
Zadravec Mark
2004
20
Zorc Jan
2004
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
5
Pivec Jan
2005
12
Jerman Mark
2003
30
Kalabić Amar
2005
45
Ibushoski Arif
2003
Trener
Brumec Luka
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
6
Leben Jaka
2004
9
Lorger Luka
2003
11
Okorn Nik
2003
17
Verbič Urban
2004
18
Sušnik Zarja
2003
32
Jeraj Tit (V)
2003
Trener
STRELCI
Laby`s Mengo 28
Dolomiti Dragomer
0 : 1     10 - Bedekovič Tilen (5')
0 : 2     14 - Kozjek Žak (18')
0 : 3     5 - Redek Sebastian (33')
0 : 4     6 - Leben Jaka (53')
0 : 5     9 - Lorger Luka (57')
OPOMINJANI
Laby`s Mengo 28
Dolomiti Dragomer
7 - Sušnik Svit (56')
6 - Leben Jaka (58')
17 - Verbič Urban (69')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Laby`s Mengo 28
Minuta
Igralec
7'
45 - Ibushoski Arif
7'
51 - Brumec Miha
36'
5 - Pivec Jan
36'
2 - Gorenc Bine
58'
30 - Kalabić Amar
58'
14 - Cerar Tim
67'
12 - Jerman Mark
67'
8 - Melkić Aldin
Dolomiti Dragomer
Minuta
Igralec
41'
18 - Sušnik Zarja
41'
5 - Redek Sebastian
49'
6 - Leben Jaka
49'
20 - Zorc Jan
49'
9 - Lorger Luka
49'
15 - Pintar Jan
49'
17 - Verbič Urban
49'
13 - Habicht Val
49'
11 - Okorn Nik
49'
10 - Bedekovič Tilen
49'
32 - Jeraj Tit
49'
12 - Zdešar Jure

REZULTATI TEKEM