Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
Starejši dečki 1. liga 17/18
Zapisnik: 16. krog 21.04.2018
TEKMA: Kalcer Radomlje - Roltek Dob 8 : 0
Datum: 24.04.18 - 19.00
Radomlje - Športni park Radomlje - igrišče z UT Gledalcev: 40
Glavni sodnik: Vodnjov Jakob
1. pomočnik: Kos Mitja
2. pomočnik: Beširevič Elvin
Delegat:
POSTAVI
Kalcer Radomlje
Priimek in ime
1
Mrčun Rok
2
Mencinger Ben
3
Stražar Andrej
4
Begič Aleksander
5
Fatur Jošt
6
Marinko Timotej
7
Obradović Žiga
9
Kličić Anis
10
Ljubijankič Nedim (K)
11
Dodig Aljaž
18
Žle Lovro
Roltek Dob
Priimek in ime
3
Ocvirk Urh
4
Gorišek Mike
5
Podkrajšek Nik (K)
6
Svetlin Domen
7
Kepic Jure
8
Javoršek Luka
9
Jesenšek David
10
Požar Rožle
13
Rastoder Sandi (V)
14
Budimlič Tarik
18
Horvat Leon
Rezervni igralci
Priimek in ime
8
Magister Martin
12
Popelar Timon (V)
14
Nartnik Jaka
16
Kremžar Pančur Gaber
17
Dogandžić Bojan
Trener
Balutto Dušan
Rezervni igralci
Priimek in ime
Trener
Cerar Žan
STRELCI
Kalcer Radomlje
1 : 0     10 - Ljubijankič Nedim (9')
2 : 0     10 - Ljubijankič Nedim (12')
3 : 0     10 - Ljubijankič Nedim (14')
4 : 0     18 - Žle Lovro (21')
5 : 0     18 - Žle Lovro (23')
6 : 0     10 - Ljubijankič Nedim (34')
7 : 0     10 - Ljubijankič Nedim (46')11m
8 : 0     7 - Obradović Žiga (52')
Roltek Dob
OPOMINJANI
Kalcer Radomlje
9 - Kličić Anis (68')
Roltek Dob
8 - Javoršek Luka (26')
3 - Ocvirk Urh (45')
18 - Horvat Leon (70')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Kalcer Radomlje
Minuta
Igralec
41'
8 - Magister Martin
41'
5 - Fatur Jošt
44'
16 - Kremžar Pančur Gaber
44'
6 - Marinko Timotej
44'
14 - Nartnik Jaka
44'
2 - Mencinger Ben
47'
17 - Dogandžić Bojan
47'
3 - Stražar Andrej
Roltek Dob
Minuta
Igralec

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Ihan : Kolpa 1 : 1
Jevnica : Interblock 3 : 0
Kočevje : Kresnice 4 : 0
Rudar Trbovlje : Svoboda Kisovec 0 : 1
Dolomiti : Bela krajina 2016 1 : 3
MNZ Liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Črnuče : Vir 2 : 1
Litija : Dol 6 : 2
Dragomer : Hermes Ljubljana 3 : 6
Jezero Medvode : Šmartno 2 : 0
Kamnik : Trebnje - Tian 2 : 4