Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
Starejši dečki 1. liga 17/18
Zapisnik: 15. krog 14.04.2018
TEKMA: Laby`s Mengo 28 - Dren - Vrhnika 0 : 8
Datum: 18.04.18 - 18.30
Mengeš - Igrišče pod Gobavico Mengeš Gledalcev: 80
Glavni sodnik: Andrejka Jure
1. pomočnik: Nikolovski Ivan
2. pomočnik: Jozič Jernej
Delegat:
POSTAVI
Laby`s Mengo 28
Priimek in ime
Leto rojstva
4
Brumec Miha (K)
2003
5
Jerman Mark
2003
9
Jerič Maj
2005
11
Melkić Aldin
2003
13
Kovačič Domen (V)
2004
19
Prostor Rio
2005
20
Gorenc Bine
2005
28
Huskić Petrov Tai
2004
37
Muratović Elvis
2005
44
Ibushoski Arif
2003
55
Gromilić Damir
2005
Dren - Vrhnika
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Volaš Marko (V)
2004
2
Kavčič Blaž
2004
4
Poropat Urs
2004
5
Zukić Damir
2004
6
Filipin Tilen
2003
7
Gruden Oskar
2003
8
Cukjati Jakob (K)
2003
9
Gruden Kris
2003
10
Kustec Tine
2003
13
Ogrin Matevž
2003
17
Praprotnik Nik
2004
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
18
Kovačič Nejc
2004
22
Kalabić Amar
2005
29
Cerar Tim
2004
Trener
Brumec Luka
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
11
Cukjati Filip
2003
14
Žagar Juš
2003
15
Myint Gal
2003
Trener
Bučan Uroš
STRELCI
Laby`s Mengo 28
Dren - Vrhnika
0 : 1     7 - Gruden Oskar (18')
0 : 2     10 - Kustec Tine (19')
0 : 3     8 - Cukjati Jakob (20')
0 : 4     10 - Kustec Tine (24')
0 : 5     6 - Filipin Tilen (26')11m
0 : 6     6 - Filipin Tilen (42')
0 : 7     11 - Cukjati Filip (43')
0 : 8     14 - Žagar Juš (70')
OPOMINJANI
Laby`s Mengo 28
4 - Brumec Miha (57')
Dren - Vrhnika
14 - Žagar Juš (66')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Laby`s Mengo 28
Minuta
Igralec
44'
29 - Cerar Tim
44'
44 - Ibushoski Arif
50'
22 - Kalabić Amar
50'
19 - Prostor Rio
55'
18 - Kovačič Nejc
55'
55 - Gromilić Damir
Dren - Vrhnika
Minuta
Igralec
36'
15 - Myint Gal
36'
10 - Kustec Tine
36'
14 - Žagar Juš
36'
7 - Gruden Oskar
36'
11 - Cukjati Filip
36'
8 - Cukjati Jakob

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
9. krog 20.10.18
Slovan : Ihan 0 : 1
Svoboda Kisovec : Termit Moravče 1 : 0
Bela krajina 2016 : Kolpa 1 : 1
Jevnica : Rudar Trbovlje 0 : 2
Dolomiti : Kočevje 0 : 3
MNZ Liga 2018/19
9. krog 20.10.18
Jezero Medvode : Kamnik 4 : 1
Laby's Mengo 28 : Litija 3 : 0