Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
Starejši dečki 1. liga 17/18
Zapisnik: 15. krog 14.04.2018
TEKMA: Svoboda Ljubljana A - Mirna Kastim 3 : 2
Datum: 15.04.18 - 11.00
Ljubljana - Športni park Svoboda, Ljubljana Gledalcev: 30
Glavni sodnik: Nadarevič Jaka
1. pomočnik: Jasenčić Edin
2. pomočnik: Rozman Kristian
Delegat:
POSTAVI
Svoboda Ljubljana A
Priimek in ime
1
Snoj Matic (V)
2
Vodopivec Rozman Miha
3
Kamenjašević Danis
4
Arslanov Tark
5
Oman Viktor (K)
7
Arslanov Tarkan
8
Begeš Šumi Mai Matija
9
Kojić Armin
10
Trček Peter
11
Kučan Mark Maj
13
Breznik Lan Felicijan
Mirna Kastim
Priimek in ime
1
Šoberl Pucelj Maksim (V)
4
Pucelj Luka
6
Berk Marko
8
Sluga Jan
9
Barle Marcel
10
Kastelic Gašper
11
Lovše Rok (K)
13
Rozman Tim
14
Berk Tio
16
Železnik Nik
18
Vovko Dejan
Rezervni igralci
Priimek in ime
6
Nadarević Luka
14
Hosta Vončina Vid
15
Lipoglavšek Žan
Trener
Rezervni igralci
Priimek in ime
2
Musaj Avdi
3
Konestabo Lan
5
Lindič Žiga
17
Zajc Teodor
Trener
STRELCI
Svoboda Ljubljana A
1 : 2     8 - Begeš Šumi Mai Matija (37')
2 : 2     11 - Kučan Mark Maj (40')
3 : 2     7 - Arslanov Tarkan (70')
Mirna Kastim
0 : 1     8 - Sluga Jan (2')
0 : 2     14 - Berk Tio (29')
OPOMINJANI
Svoboda Ljubljana A
8 - Begeš Šumi Mai Matija (45')
13 - Breznik Lan Felicijan (53')
Mirna Kastim
10 - Kastelic Gašper (39')
14 - Berk Tio (67')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Svoboda Ljubljana A
Minuta
Igralec
35'
6 - Nadarević Luka
35'
3 - Kamenjašević Danis
43'
14 - Hosta Vončina Vid
43'
9 - Kojić Armin
55'
15 - Lipoglavšek Žan
55'
10 - Trček Peter
Mirna Kastim
Minuta
Igralec
49'
2 - Musaj Avdi
49'
13 - Rozman Tim
60'
3 - Konestabo Lan
60'
8 - Sluga Jan

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Ihan : Kolpa 1 : 1
Jevnica : Interblock 3 : 0
Kočevje : Kresnice 4 : 0
Rudar Trbovlje : Svoboda Kisovec 0 : 1
Dolomiti : Bela krajina 2016 1 : 3
MNZ Liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Črnuče : Vir 2 : 1
Litija : Dol 6 : 2
Dragomer : Hermes Ljubljana 3 : 6
Jezero Medvode : Šmartno 2 : 0
Kamnik : Trebnje - Tian 2 : 4