Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    
Starejši dečki 1. liga 17/18
Zapisnik: 14. krog 07.04.2018
TEKMA: Dren - Vrhnika - Svoboda Ljubljana A 4 : 1
Datum: 11.04.18 - 16.30
Vrhnika - Športni park Vrhnika Gledalcev: 30
Glavni sodnik: Ogrin Gašper
1. pomočnik: Dević Aleksander
2. pomočnik: Jozič Jernej
Delegat:
POSTAVI
Dren - Vrhnika
Priimek in ime
Rojen
1
Volaš Marko (V)
09.03.04
2
Kavčič Blaž
27.12.04
6
Filipin Tilen
29.04.03
7
Gruden Oskar
15.07.03
8
Cukjati Jakob (K)
08.04.03
9
Gruden Kris
19.11.03
10
Kustec Tine
12.04.03
11
Cukjati Filip
08.04.03
13
Ogrin Matevž
02.06.03
14
Žagar Juš
27.07.03
15
Myint Gal
19.02.03
Svoboda Ljubljana A
Priimek in ime
Rojen
1
Snoj Matic (V)
12.01.03
2
Vodopivec Rozman Miha
08.11.03
3
Kamenjašević Danis
20.03.04
4
Arslanov Tark
17.01.03
5
Oman Viktor (K)
12.02.03
6
Nadarević Luka
16.01.04
7
Trček Peter
12.10.03
8
Begeš Šumi Mai Matija
25.04.03
9
Kojić Armin
20.01.03
10
Breznik Lan Felicijan
08.12.03
11
Kučan Mark Maj
01.05.03
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
4
Poropat Urs
20.07.04
5
Zukić Damir
21.05.04
17
Praprotnik Nik
11.03.04
Trener
Bučan Uroš
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
13
Hosta Vončina Vid
12.10.04
14
Kobe Janez
04.03.03
17
Lipoglavšek Žan
10.04.04
Trener
STRELCI
Dren - Vrhnika
0 : 1     15 - Myint Gal (6')AG
1 : 1     7 - Gruden Oskar (34')
2 : 1     14 - Žagar Juš (39')
3 : 1     10 - Kustec Tine (51')
4 : 1     17 - Praprotnik Nik (70')
Svoboda Ljubljana A
OPOMINJANI
Dren - Vrhnika
Svoboda Ljubljana A
IZKLJUČENI
MENJAVE
Dren - Vrhnika
Minuta
Igralec
47'
5 - Zukić Damir
47'
9 - Gruden Kris
52'
17 - Praprotnik Nik
52'
7 - Gruden Oskar
60'
4 - Poropat Urs
60'
15 - Myint Gal
Svoboda Ljubljana A
Minuta
Igralec
28'
13 - Hosta Vončina Vid
28'
7 - Trček Peter
36'
14 - Kobe Janez
36'
8 - Begeš Šumi Mai Matija
47'
17 - Lipoglavšek Žan
47'
6 - Nadarević Luka

REZULTATI TEKEM

3. Slovenska nogometna liga Center 17/18
20. krog 21.04.18
Brinje Grosuplje : Tinex Šenčur 2 : 1
Kolpa : Rudar Trbovlje 6 : 0
Bled Hirter : Arne Tabor 69 1 : 0
Komenda : SIJ Acroni Jesenice 3 : 1
Bohinj : Šobec Lesce 1 : 1
Regionalna Ljubljanska liga 17/18
17. krog 21.04.18
Jevnica : Termit Moravče 0 : 1
Črnuče : Slovan 1 : 1
Bela krajina 2016 : Cockta Kresnice 1 : 2