Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    
Starejši dečki 1. liga 17/18
Zapisnik: 14. krog 07.04.2018
TEKMA: Slovan - Dolomiti Dragomer 5 : 0
Datum: 07.04.18 - 14.00
Ljubljana - Športni park Kodeljevo - igrišče z UT Gledalcev: 30
Glavni sodnik: Horvat Dejan
1. pomočnik: Vodnjov Jakob
2. pomočnik: Čolič Ivo
Delegat:
POSTAVI
Slovan
Priimek in ime
Rojen
3
Smajić Ernes
29.09.04
10
Šakanović Amel (K)
04.02.03
11
Testen Lovro
04.06.03
12
Martin Juan (V)
18.09.03
15
Popovič David
17.01.03
16
Medič Slaček Matevž
27.08.04
17
Petković Patrik
28.08.03
19
Udovč Maj
15.03.03
20
Piperović Vid
24.03.04
21
Tara Denis
28.09.03
22
Medič Slaček Nik
15.01.03
Dolomiti Dragomer
Priimek in ime
Rojen
1
Jeraj Tit (V)
15.10.03
4
Zadravec Mark
22.06.04
5
Hadžiahmetović Adi
25.07.03
7
Nejc Nartnik
08.07.03
8
Leben Jaka
09.11.04
10
Okorn Nik
04.12.03
11
Sušnik Zarja
21.01.03
16
Sušnik Svit
14.07.04
17
Pintar Jan (K)
14.05.03
23
Jankovec Urban
25.09.03
30
Malis Val
11.12.03
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
1
Stare Jaka
24.02.05
4
Pečar Jure
01.05.03
8
Marjetič Domen
08.05.10
9
Ristić Aleks
09.09.05
13
Ivanjko Vidmar Oskar
17.01.05
18
Abdulkhaziret Ali
06.10.05
Trener
Radonič Aleksander
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
2
Habicht Val
21.04.03
3
Rolih Mitja
10.01.04
9
Verbič Urban
23.01.04
15
Kozjek Žak
02.12.04
32
Zorc Jan
16.05.04
Trener
STRELCI
Slovan
1 : 0     22 - Medič Slaček Nik (14')
2 : 0     22 - Medič Slaček Nik (17')
3 : 0     3 - Smajić Ernes (35')
4 : 0     13 - Ivanjko Vidmar Oskar (50')
5 : 0     22 - Medič Slaček Nik (55')
Dolomiti Dragomer
OPOMINJANI
Slovan
Dolomiti Dragomer
IZKLJUČENI
MENJAVE
Slovan
Minuta
Igralec
36'
9 - Ristić Aleks
36'
19 - Udovč Maj
36'
8 - Marjetič Domen
36'
21 - Tara Denis
36'
1 - Stare Jaka
36'
12 - Martin Juan
40'
18 - Abdulkhaziret Ali
40'
17 - Petković Patrik
40'
13 - Ivanjko Vidmar Oskar
40'
15 - Popovič David
45'
4 - Pečar Jure
45'
11 - Testen Lovro
Dolomiti Dragomer
Minuta
Igralec
36'
9 - Verbič Urban
36'
16 - Sušnik Svit
36'
3 - Rolih Mitja
36'
5 - Hadžiahmetović Adi
51'
2 - Habicht Val
51'
10 - Okorn Nik
51'
15 - Kozjek Žak
51'
11 - Sušnik Zarja
55'
32 - Zorc Jan
55'
8 - Leben Jaka

REZULTATI TEKEM

3. Slovenska nogometna liga Center 17/18
20. krog 21.04.18
Brinje Grosuplje : Tinex Šenčur 2 : 1
Kolpa : Rudar Trbovlje 6 : 0
Bled Hirter : Arne Tabor 69 1 : 0
Komenda : SIJ Acroni Jesenice 3 : 1
Bohinj : Šobec Lesce 1 : 1
Regionalna Ljubljanska liga 17/18
17. krog 21.04.18
Jevnica : Termit Moravče 0 : 1
Črnuče : Slovan 1 : 1
Bela krajina 2016 : Cockta Kresnice 1 : 2