Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    
Starejši dečki 1. liga 17/18
Zapisnik: 13. krog 31.03.2018
TEKMA: Dolomiti Dragomer - Mirna Kastim 2 : 2
Datum: 04.04.18 - 17.30
Dragomer - Igrišče Dragomer Gledalcev: 30
Glavni sodnik: Bernot Žan
1. pomočnik: Mikelj Janez
2. pomočnik: Beširevič Elvin
Delegat:
POSTAVI
Dolomiti Dragomer
Priimek in ime
Rojen
1
Jeraj Tit (V)
15.10.03
2
Redek Sebastian
08.03.03
4
Malis Val
11.12.03
5
Leben Jaka
09.11.04
9
Nejc Nartnik
08.07.03
11
Okorn Nik
04.12.03
14
Jankovec Urban
25.09.03
15
Sušnik Zarja
21.01.03
16
Hadžiahmetović Adi
25.07.03
17
Pintar Jan (K)
14.05.03
21
Zadravec Mark
22.06.04
Mirna Kastim
Priimek in ime
Rojen
2
Musaj Avdi
15.06.04
4
Pucelj Luka
21.09.03
6
Berk Marko
16.11.03
8
Sluga Jan
28.04.03
9
Barle Marcel
06.05.03
10
Kastelic Gašper (K)
31.03.03
11
Lovše Rok
13.08.03
12
Šoberl Pucelj Maksim (V)
19.06.03
13
Rozman Tim
08.03.04
14
Berk Tio
13.01.03
17
Železnik Nik
20.06.04
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
3
Zorc Jan
16.05.04
6
Sušnik Svit
14.07.04
8
Rolih Mitja
10.01.04
10
Podvratnik Aljaž
01.11.03
13
Habicht Val
21.04.03
18
Bedekovič Tilen
24.06.03
20
Verbič Urban
23.01.04
Trener
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
3
Abdullahu Mirlind
30.06.04
5
Lindič Žiga
23.02.03
18
Erman Ema
20.10.03
Trener
STRELCI
Dolomiti Dragomer
1 : 0     2 - Redek Sebastian (27')
2 : 0     11 - Okorn Nik (34')
Mirna Kastim
2 : 1     13 - Rozman Tim (50')
2 : 2     14 - Berk Tio (68')11m
OPOMINJANI
Dolomiti Dragomer
Mirna Kastim
IZKLJUČENI
MENJAVE
Dolomiti Dragomer
Minuta
Igralec
46'
20 - Verbič Urban
46'
15 - Sušnik Zarja
46'
6 - Sušnik Svit
46'
11 - Okorn Nik
54'
18 - Bedekovič Tilen
54'
5 - Leben Jaka
65'
13 - Habicht Val
65'
9 - Nejc Nartnik
Mirna Kastim
Minuta
Igralec
44'
18 - Erman Ema
44'
2 - Musaj Avdi
49'
3 - Abdullahu Mirlind
49'
17 - Železnik Nik
68'
5 - Lindič Žiga
68'
8 - Sluga Jan

REZULTATI TEKEM

3. Slovenska nogometna liga Center 17/18
20. krog 21.04.18
Brinje Grosuplje : Tinex Šenčur 2 : 1
Kolpa : Rudar Trbovlje 6 : 0
Bled Hirter : Arne Tabor 69 1 : 0
Komenda : SIJ Acroni Jesenice 3 : 1
Bohinj : Šobec Lesce 1 : 1
Regionalna Ljubljanska liga 17/18
17. krog 21.04.18
Jevnica : Termit Moravče 0 : 1
Črnuče : Slovan 1 : 1
Bela krajina 2016 : Cockta Kresnice 1 : 2