Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
Starejši dečki 1. liga 17/18
Zapisnik: 13. krog 31.03.2018
TEKMA: Litija - Kalcer Radomlje 0 : 14
Datum: 04.04.18 - 17.00
Radomlje - Športni park Radomlje - igrišče z UT Gledalcev: 20
Glavni sodnik: Kranjc Gašper
1. pomočnik: Kovač Jaka
2. pomočnik: Kurež Anej
Delegat:
POSTAVI
Litija
Priimek in ime
2
Šikovec Jan
3
Kremžar Matic (K)
4
Perić Zoran
5
Velić Adin
6
Povše Maks
8
Berčon Aljaž
9
Simić Nik
10
Lokar Urh
11
Kos Vid
12
Lebinger Enej (V)
13
Ponebšek Vid
Kalcer Radomlje
Priimek in ime
2
Kremžar Pančur Gaber
3
Stražar Andrej
5
Marinko Timotej
6
Obradović Žiga
7
Kobal Domen
8
Kličić Anis
9
Magister Martin
11
Dodig Aljaž
12
Mrčun Rok
17
Begič Aleksander
19
Žle Lovro
Rezervni igralci
Priimek in ime
Trener
Bajrektarevič Senad
Rezervni igralci
Priimek in ime
1
Popelar Timon
14
Nartnik Jaka
16
Mencinger Ben
18
Dogandžić Bojan
Trener
Balutto Dušan
STRELCI
Litija
0 : 9     5 - Velić Adin (32')AG
Kalcer Radomlje
0 : 1     8 - Kličić Anis (4')
0 : 2     8 - Kličić Anis (8')
0 : 3     19 - Žle Lovro (9')
0 : 4     19 - Žle Lovro (11')
0 : 5     7 - Kobal Domen (14')
0 : 6     6 - Obradović Žiga (24')
0 : 7     8 - Kličić Anis (27')
0 : 8     7 - Kobal Domen (30')
0 : 10     7 - Kobal Domen (40')
0 : 11     7 - Kobal Domen (42')
0 : 12     16 - Mencinger Ben (57')
0 : 13     7 - Kobal Domen (63')
0 : 14     2 - Kremžar Pančur Gaber (69')
OPOMINJANI
Litija
Kalcer Radomlje
IZKLJUČENI
MENJAVE
Litija
Minuta
Igralec
Kalcer Radomlje
Minuta
Igralec
45'
14 - Nartnik Jaka
45'
9 - Magister Martin
45'
16 - Mencinger Ben
45'
19 - Žle Lovro
45'
18 - Dogandžić Bojan
45'
3 - Stražar Andrej

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Ihan : Kolpa 1 : 1
Jevnica : Interblock 3 : 0
Kočevje : Kresnice 4 : 0
Rudar Trbovlje : Svoboda Kisovec 0 : 1
Dolomiti : Bela krajina 2016 1 : 3
MNZ Liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Črnuče : Vir 2 : 1
Litija : Dol 6 : 2
Dragomer : Hermes Ljubljana 3 : 6
Jezero Medvode : Šmartno 2 : 0
Kamnik : Trebnje - Tian 2 : 4