Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
Starejši dečki 1. liga 17/18
Zapisnik: 12. krog 24.03.2018
TEKMA: Slovan - Litija 8 : 1
Datum: 27.03.18 - 15.30
Ljubljana - Športni park Kodeljevo - igrišče z UT Gledalcev: 15
Glavni sodnik: Kene David
1. pomočnik: Krnel Kajetan
2. pomočnik: Hostnik Benjamin
Delegat:
POSTAVI
Slovan
Priimek in ime
1
Martin Juan (V)
2
Tara Denis
9
Popovič David
10
Medič Slaček Matevž
11
Šakanović Amel (K)
13
Ristić Aleks
14
Testen Lovro
16
Marjetič Žan
17
Medič Slaček Nik
20
Piperović Vid
22
Smajić Ernes
Litija
Priimek in ime
1
Lebinger Enej (V)
3
Kremžar Matic
4
Simić Nik
6
Povše Maks
7
Mele Nina
8
Berčon Aljaž
9
Mandelj Žak
11
Kos Vid (K)
13
Ponebšek Vid
15
Frumen Svit
16
Kugić Din
Rezervni igralci
Priimek in ime
4
Pečar Jure
8
Adrović Leonardo
18
Petković Patrik
19
Udovč Maj
21
Abdulkhaziret Ali
Trener
Radonič Aleksander
Rezervni igralci
Priimek in ime
2
Velić Adin
10
Lokar Urh
Trener
STRELCI
Slovan
1 : 0     11 - Šakanović Amel (6')
2 : 0     10 - Medič Slaček Matevž (7')
3 : 0     17 - Medič Slaček Nik (12')
4 : 0     14 - Testen Lovro (15')
5 : 0     11 - Šakanović Amel (17')
6 : 0     13 - Ristić Aleks (24')
7 : 1     22 - Smajić Ernes (47')
8 : 1     13 - Ristić Aleks (65')
Litija
6 : 1     11 - Kos Vid (37')
OPOMINJANI
Slovan
Litija
IZKLJUČENI
MENJAVE
Slovan
Minuta
Igralec
35'
21 - Abdulkhaziret Ali
35'
2 - Tara Denis
40'
18 - Petković Patrik
40'
10 - Medič Slaček Matevž
40'
8 - Adrović Leonardo
40'
9 - Popovič David
41'
19 - Udovč Maj
41'
17 - Medič Slaček Nik
41'
4 - Pečar Jure
41'
14 - Testen Lovro
Litija
Minuta
Igralec
44'
2 - Velić Adin
44'
13 - Ponebšek Vid
50'
10 - Lokar Urh
50'
15 - Frumen Svit

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Ihan : Kolpa 1 : 1
Jevnica : Interblock 3 : 0
Kočevje : Kresnice 4 : 0
Rudar Trbovlje : Svoboda Kisovec 0 : 1
Dolomiti : Bela krajina 2016 1 : 3
MNZ Liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Črnuče : Vir 2 : 1
Litija : Dol 6 : 2
Dragomer : Hermes Ljubljana 3 : 6
Jezero Medvode : Šmartno 2 : 0
Kamnik : Trebnje - Tian 2 : 4