Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    
Starejši dečki 1. liga 17/18
Zapisnik: 12. krog 24.03.2018
TEKMA: Rudar Trbovlje - Roltek Dob 0 : 1
Datum: 24.03.18 - 10.00
Trbovlje - Športni park Rudar Trbovlje Gledalcev: 50
Glavni sodnik: Zajc Rok
1. pomočnik: Kovač Jaka
2. pomočnik: Kranjc Gašper
Delegat:
POSTAVI
Rudar Trbovlje
Priimek in ime
Rojen
1
Vnuk Andraž (V)
21.07.03
2
Blaj Miha
25.02.03
3
Popović Uroš
20.08.04
4
Mudrinić Aleksandar
28.12.03
5
Pišek Lan
21.04.03
6
Popović Sašo (K)
29.04.03
7
Lulić Aldin
30.03.03
8
Ahmetović Davud
20.11.04
9
Žunec Nejc
20.01.04
10
Navratil Lan
17.09.03
11
Bevc Joži
12.05.03
Roltek Dob
Priimek in ime
Rojen
1
Rastoder Sandi (V)
13.04.04
3
Ocvirk Urh
18.05.04
4
Gorišek Mike (K)
26.02.04
6
Svetlin Domen
23.02.04
7
Kepic Jure
03.05.04
9
Jesenšek David
31.03.03
10
Požar Rožle
23.01.04
11
Pogačar Jurij
15.04.04
13
Budimlič Tarik
26.04.04
17
Trojanšek Gašper
15.05.04
18
Horvat Leon
28.05.03
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
12
Hudomalj Rok (V)
14.02.04
13
Ahmetović Sejdo
02.05.04
14
Okorn Nik
30.04.03
15
Grabnar Urh
01.06.04
16
Košir Luka
12.07.04
17
Jezerkić Rok
19.03.04
Trener
Buovski Antonio
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
8
Javoršek Luka
23.09.04
Trener
Cerar Žan
STRELCI
Rudar Trbovlje
Roltek Dob
0 : 1     9 - Jesenšek David (9')11m
OPOMINJANI
Rudar Trbovlje
Roltek Dob
IZKLJUČENI
MENJAVE
Rudar Trbovlje
Minuta
Igralec
43'
14 - Okorn Nik
43'
11 - Bevc Joži
46'
15 - Grabnar Urh
46'
8 - Ahmetović Davud
50'
13 - Ahmetović Sejdo
50'
10 - Navratil Lan
53'
17 - Jezerkić Rok
53'
7 - Lulić Aldin
58'
16 - Košir Luka
58'
2 - Blaj Miha
Roltek Dob
Minuta
Igralec
16'
8 - Javoršek Luka
16'
17 - Trojanšek Gašper

REZULTATI TEKEM

3. Slovenska nogometna liga Center 17/18
20. krog 21.04.18
Brinje Grosuplje : Tinex Šenčur 2 : 1
Kolpa : Rudar Trbovlje 6 : 0
Bled Hirter : Arne Tabor 69 1 : 0
Komenda : SIJ Acroni Jesenice 3 : 1
Bohinj : Šobec Lesce 1 : 1
Regionalna Ljubljanska liga 17/18
17. krog 21.04.18
Jevnica : Termit Moravče 0 : 1
Črnuče : Slovan 1 : 1
Bela krajina 2016 : Cockta Kresnice 1 : 2