Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    
Starejši dečki 1. liga 17/18
Zapisnik: 11. krog 11.11.2017
TEKMA: Svoboda Ljubljana A - Kočevje 2 : 0
Datum: 12.11.17 - 11.30
Ljubljana - Športni park Svoboda, Ljubljana Gledalcev: 30
Glavni sodnik: Svetlin Timon
1. pomočnik: Stevanović Dragan
2. pomočnik: Vučković Aleksander
Delegat:
POSTAVI
Svoboda Ljubljana A
Priimek in ime
Rojen
1
Snoj Matic (V)
12.01.03
2
Kamenjašević Danis
20.03.04
3
Breznik Lan Felicijan
08.12.03
4
Vodopivec Rozman Miha (K)
08.11.03
5
Arslanov Tark
17.01.03
6
Kučan Mark Maj
01.05.03
7
Arslanov Tarkan
17.01.03
8
Nadarević Luka
16.01.04
9
Ćeman Emir
20.02.03
10
Begeš Šumi Mai Matija
25.04.03
11
Hosta Vončina Vid
12.10.04
Kočevje
Priimek in ime
Rojen
1
Šobar Žiga (V)
01.04.04
2
Dular Gal
23.07.04
3
Tadič Amadej
09.01.04
5
Cebin Žiga
16.10.03
6
Svete Žiga
10.02.03
8
Pevec Nejc
10.01.03
9
Sevenšek Tim
10.10.03
10
Jarni Anže
14.11.03
15
Pleše Tin (K)
09.06.03
16
Papež Tine
14.07.03
18
Vesel Gal
05.06.03
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
13
Oman Viktor
12.02.03
14
Kojić Armin
20.01.03
15
Lipoglavšek Žan
10.04.04
17
Kobe Janez
04.03.03
Trener
Lulik Marko
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
12
Grešak Luka (V)
14.03.04
13
Sedić Ajdin
01.05.03
14
Kobola Martin
11.09.04
17
Miskić Anis
25.01.04
Trener
Vidmar Ivan
STRELCI
Svoboda Ljubljana A
1 : 0     14 - Kojić Armin (38')
2 : 0     14 - Kojić Armin (45')
Kočevje
OPOMINJANI
Svoboda Ljubljana A
Kočevje
IZKLJUČENI
MENJAVE
Svoboda Ljubljana A
Minuta
Igralec
36'
14 - Kojić Armin
36'
9 - Ćeman Emir
44'
13 - Oman Viktor
44'
11 - Hosta Vončina Vid
53'
17 - Kobe Janez
53'
10 - Begeš Šumi Mai Matija
57'
15 - Lipoglavšek Žan
57'
6 - Kučan Mark Maj
Kočevje
Minuta
Igralec
25'
17 - Miskić Anis
25'
18 - Vesel Gal
66'
14 - Kobola Martin
66'
16 - Papež Tine
68'
13 - Sedić Ajdin
68'
9 - Sevenšek Tim

REZULTATI TEKEM

3. Slovenska nogometna liga Center 17/18
20. krog 21.04.18
Brinje Grosuplje : Tinex Šenčur 2 : 1
Kolpa : Rudar Trbovlje 6 : 0
Bled Hirter : Arne Tabor 69 1 : 0
Komenda : SIJ Acroni Jesenice 3 : 1
Bohinj : Šobec Lesce 1 : 1
Regionalna Ljubljanska liga 17/18
17. krog 21.04.18
Jevnica : Termit Moravče 0 : 1
Črnuče : Slovan 1 : 1
Bela krajina 2016 : Cockta Kresnice 1 : 2