Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
Starejši dečki 1. liga 17/18
Zapisnik: 11. krog 11.11.2017
TEKMA: Rudar Trbovlje - Dolomiti Dragomer 4 : 1
Datum: 11.11.17 - 12.00
Trbovlje - Športni park Rudar Trbovlje Gledalcev: 60
Glavni sodnik: Kurež Anej
1. pomočnik: Delić Elvedin
2. pomočnik: Džinalić Almir
Delegat:
POSTAVI
Rudar Trbovlje
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Mudrinić Aleksandar
2003
3
Bevc Joži
2003
4
Lulić Aldin
2003
5
Kic Gašper
2004
6
Popović Sašo (K)
2003
7
Žunec Nejc
2004
8
Ahmetović Davud
2004
9
Navratil Lan
2003
10
Popović Uroš
2004
11
Okorn Nik
2003
12
Vnuk Andraž (V)
2003
Dolomiti Dragomer
Priimek in ime
Leto rojstva
3
Leben Jaka
2004
4
Malis Val
2003
5
Zadravec Mark
2004
6
Stupar Luka
2004
10
Redek Sebastian
2003
14
Jankovec Urban
2003
16
Hadžiahmetović Adi
2003
17
Pintar Jan (K)
2003
18
Sušnik Svit
2004
20
Rolih Mitja
2004
32
Jeraj Tit (V)
2003
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Hudomalj Rok
2004
13
Deželak Maj
2003
14
Jezerkić Rok
2004
15
Kovač Mel
2004
16
Košir Luka
2004
17
Grabnar Urh
2004
18
Ahmetović Sejdo
2004
Trener
Buovski Antonio
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Lorger Luka
2003
9
Verbič Urban
2004
11
Okorn Nik
2003
13
Bedekovič Tilen
2003
15
Habicht Val
2003
Trener
STRELCI
Rudar Trbovlje
1 : 0     7 - Žunec Nejc (6')
2 : 0     7 - Žunec Nejc (35')
3 : 1     4 - Lulić Aldin (45')
4 : 1     13 - Deželak Maj (70')
Dolomiti Dragomer
2 : 1     6 - Stupar Luka (42')11m
OPOMINJANI
Rudar Trbovlje
14 - Jezerkić Rok (67')
Dolomiti Dragomer
IZKLJUČENI
MENJAVE
Rudar Trbovlje
Minuta
Igralec
36'
14 - Jezerkić Rok
36'
8 - Ahmetović Davud
36'
15 - Kovač Mel
36'
10 - Popović Uroš
36'
16 - Košir Luka
36'
2 - Mudrinić Aleksandar
48'
13 - Deželak Maj
48'
7 - Žunec Nejc
50'
18 - Ahmetović Sejdo
50'
11 - Okorn Nik
59'
17 - Grabnar Urh
59'
4 - Lulić Aldin
Dolomiti Dragomer
Minuta
Igralec
20'
2 - Lorger Luka
20'
16 - Hadžiahmetović Adi
36'
13 - Bedekovič Tilen
36'
18 - Sušnik Svit
45'
11 - Okorn Nik
45'
14 - Jankovec Urban
48'
9 - Verbič Urban
48'
13 - Bedekovič Tilen
58'
15 - Habicht Val
58'
6 - Stupar Luka

REZULTATI TEKEM