Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
Starejši dečki 1. liga 17/18
Zapisnik: 10. krog 04.11.2017
TEKMA: Kočevje - Slovan 0 : 11
Datum: 05.11.17 - 13.00
Kočevje - Stadion Gaj Kočevje Gledalcev: 30
Glavni sodnik: Navratil Juš
1. pomočnik: Kovač Jaka
2. pomočnik: Džinalić Almir
Delegat:
POSTAVI
Kočevje
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Šobar Žiga (V)
2004
2
Dular Gal
2004
3
Tadič Amadej
2004
4
Beširević Halis (K)
2003
5
Cebin Žiga
2003
8
Pevec Nejc
2003
10
Jarni Anže
2003
11
Perašin Luka
2004
15
Pleše Tin
2003
16
Papež Tine
2003
17
Miskić Anis
2004
Slovan
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Gašparič Nejc
2004
3
Testen Lovro
2003
4
Pečar Jure
2003
5
Tara Denis
2003
8
Udovč Maj
2003
9
Medič Slaček Nik
2003
10
Medič Slaček Matevž (K)
2004
11
Velić Demir
2003
12
Martin Juan (V)
2003
17
Smajić Ernes
2004
23
Petković Patrik
2003
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
6
Svete Žiga
2003
9
Sevenšek Tim
2003
12
Grešak Luka (V)
2004
13
Sedić Ajdin
2003
14
Kobola Martin
2004
18
Vesel Gal
2003
Trener
Vidmar Ivan
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Badovinac Rok (V)
2003
13
Piperović Vid
2004
14
Mešanović Aldin
2003
15
Končar Maj
2003
16
Puncer Žiga Marcel
2004
18
Ćejvanović Din
2004
Trener
Radonič Aleksander
STRELCI
Kočevje
Slovan
0 : 1     8 - Udovč Maj (11')
0 : 2     9 - Medič Slaček Nik (18')
0 : 3     9 - Medič Slaček Nik (25')
0 : 4     8 - Udovč Maj (33')
0 : 5     9 - Medič Slaček Nik (35')
0 : 6     8 - Udovč Maj (42')
0 : 7     9 - Medič Slaček Nik (46')
0 : 8     10 - Medič Slaček Matevž (58')
0 : 9     9 - Medič Slaček Nik (60')
0 : 10     8 - Udovč Maj (65')
0 : 11     14 - Mešanović Aldin (68')
OPOMINJANI
Kočevje
Slovan
IZKLJUČENI
MENJAVE
Kočevje
Minuta
Igralec
18'
18 - Vesel Gal
18'
16 - Papež Tine
25'
6 - Svete Žiga
25'
5 - Cebin Žiga
36'
12 - Grešak Luka
36'
1 - Šobar Žiga
47'
9 - Sevenšek Tim
47'
18 - Vesel Gal
60'
14 - Kobola Martin
60'
11 - Perašin Luka
Slovan
Minuta
Igralec
4'
13 - Piperović Vid
4'
5 - Tara Denis
36'
1 - Badovinac Rok
36'
12 - Martin Juan
36'
18 - Ćejvanović Din
36'
3 - Testen Lovro
46'
14 - Mešanović Aldin
46'
11 - Velić Demir
46'
16 - Puncer Žiga Marcel
46'
17 - Smajić Ernes
46'
15 - Končar Maj
46'
2 - Gašparič Nejc

REZULTATI TEKEM