Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
Starejši dečki 1. liga 17/18
Zapisnik: 10. krog 04.11.2017
TEKMA: Kalcer Radomlje - Mirna Kastim 8 : 3
Datum: 04.11.17 - 10.00
Radomlje - Športni park Radomlje - igrišče z UT Gledalcev: 30
Glavni sodnik: Jazbec Žan
1. pomočnik: Osolnik Angelca
2. pomočnik: Čokl Tomaž
Delegat:
POSTAVI
Kalcer Radomlje
Priimek in ime
1
Halili Xhevdet (V)
2
Kremžar Pančur Gaber
3
Stražar Andrej
5
Fatur Jošt
6
Jerman Mark
7
Obradović Žiga
8
Kobal Domen
9
Žle Lovro
10
Ljubijankič Nedim (K)
11
Dodig Aljaž
18
Kličić Anis
Mirna Kastim
Priimek in ime
1
Kastelic Leon (V)
4
Pucelj Luka
5
Lindič Žiga
6
Berk Marko
7
Šoberl Pucelj Maksim
8
Abdullahu Mirlind
9
Barle Marcel
10
Kastelic Gašper (K)
14
Berk Tio
16
Železnik Nik
17
Lovše Rok
Rezervni igralci
Priimek in ime
13
Gregorc Erik
14
Frantar Rijavec Blaž
16
Nartnik Jaka
17
Begič Aleksander
19
Dogandžić Bojan
Trener
Balutto Dušan
Rezervni igralci
Priimek in ime
11
Prijatelj Jure
12
Kralj Dejan (V)
18
Musaj Avdi
Trener
STRELCI
Kalcer Radomlje
1 : 0     10 - Ljubijankič Nedim (3')
2 : 0     8 - Kobal Domen (8')
3 : 1     18 - Kličić Anis (26')
4 : 1     11 - Dodig Aljaž (30')
5 : 1     10 - Ljubijankič Nedim (37')
6 : 2     18 - Kličić Anis (42')
7 : 2     8 - Kobal Domen (42')
8 : 2     8 - Kobal Domen (51')
Mirna Kastim
2 : 1     14 - Berk Tio (24')
5 : 2     9 - Barle Marcel (41')
8 : 3     10 - Kastelic Gašper (61')
OPOMINJANI
Kalcer Radomlje
5 - Fatur Jošt (61')
Mirna Kastim
IZKLJUČENI
MENJAVE
Kalcer Radomlje
Minuta
Igralec
42'
13 - Gregorc Erik
42'
9 - Žle Lovro
43'
14 - Frantar Rijavec Blaž
43'
18 - Kličić Anis
55'
17 - Begič Aleksander
55'
5 - Fatur Jošt
58'
16 - Nartnik Jaka
58'
11 - Dodig Aljaž
58'
19 - Dogandžić Bojan
58'
3 - Stražar Andrej
Mirna Kastim
Minuta
Igralec
40'
11 - Prijatelj Jure
40'
5 - Lindič Žiga
42'
18 - Musaj Avdi
42'
8 - Abdullahu Mirlind
58'
12 - Kralj Dejan
58'
1 - Kastelic Leon

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Ihan : Kolpa 1 : 1
Jevnica : Interblock 3 : 0
Kočevje : Kresnice 4 : 0
Rudar Trbovlje : Svoboda Kisovec 0 : 1
Dolomiti : Bela krajina 2016 1 : 3
MNZ Liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Črnuče : Vir 2 : 1
Litija : Dol 6 : 2
Dragomer : Hermes Ljubljana 3 : 6
Jezero Medvode : Šmartno 2 : 0
Kamnik : Trebnje - Tian 2 : 4