Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
Starejši dečki 1. liga 17/18
Zapisnik: 9. krog 21.10.2017
TEKMA: Rudar Trbovlje - Litija 2 : 0
Datum: 21.10.17 - 12.00
Trbovlje - Športni park Rudar Trbovlje Gledalcev: 30
Glavni sodnik: Kovač Jaka
1. pomočnik: Podboršek Blaž
2. pomočnik: Džinalić Almir
Delegat:
POSTAVI
Rudar Trbovlje
Priimek in ime
2
Mudrinić Aleksandar
3
Okorn Nik
4
Kic Gašper
5
Bevc Joži
6
Popović Sašo (K)
7
Jezerkić Rok
8
Navratil Lan
9
Žunec Nejc
10
Lulić Aldin
11
Kovač Mel
12
Vnuk Andraž (V)
Litija
Priimek in ime
1
Lebinger Enej (V)
3
Kremžar Matic (K)
5
Lokar Urh
6
Povše Maks
7
Ponebšek Vid
8
Berčon Aljaž
9
Kos Vid
10
Perme Gal
11
Simić Nik
13
Mandelj Žak
15
Frumen Svit
Rezervni igralci
Priimek in ime
13
Grabnar Urh
14
Tomše Grega
15
Ahmetović Sejdo
16
Ahmetović Davud
17
Popović Uroš
18
Kocman Filip
19
Deželak Maj
Trener
Buovski Antonio
Rezervni igralci
Priimek in ime
12
Perić Zoran
16
Zaman Žan
Trener
STRELCI
Rudar Trbovlje
1 : 0     19 - Deželak Maj (48')
2 : 0     15 - Ahmetović Sejdo (67')
Litija
OPOMINJANI
Rudar Trbovlje
Litija
3 - Kremžar Matic (18')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Rudar Trbovlje
Minuta
Igralec
36'
15 - Ahmetović Sejdo
36'
8 - Navratil Lan
36'
13 - Grabnar Urh
36'
2 - Mudrinić Aleksandar
36'
19 - Deželak Maj
36'
7 - Jezerkić Rok
43'
16 - Ahmetović Davud
43'
9 - Žunec Nejc
43'
17 - Popović Uroš
43'
4 - Kic Gašper
50'
18 - Kocman Filip
50'
11 - Kovač Mel
55'
14 - Tomše Grega
55'
3 - Okorn Nik
Litija
Minuta
Igralec
63'
16 - Zaman Žan
63'
15 - Frumen Svit
67'
12 - Perić Zoran
67'
1 - Lebinger Enej

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Ihan : Kolpa 1 : 1
Jevnica : Interblock 3 : 0
Kočevje : Kresnice 4 : 0
Rudar Trbovlje : Svoboda Kisovec 0 : 1
Dolomiti : Bela krajina 2016 1 : 3
MNZ Liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Črnuče : Vir 2 : 1
Litija : Dol 6 : 2
Dragomer : Hermes Ljubljana 3 : 6
Jezero Medvode : Šmartno 2 : 0
Kamnik : Trebnje - Tian 2 : 4