Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    
Starejši dečki 1. liga 17/18
Zapisnik: 9. krog 21.10.2017
TEKMA: Rudar Trbovlje - Litija 2 : 0
Datum: 21.10.17 - 12.00
Trbovlje - Športni park Rudar Trbovlje Gledalcev: 30
Glavni sodnik: Kovač Jaka
1. pomočnik: Podboršek Blaž
2. pomočnik: Džinalić Almir
Delegat:
POSTAVI
Rudar Trbovlje
Priimek in ime
Rojen
2
Mudrinić Aleksandar
28.12.03
3
Okorn Nik
30.04.03
4
Kic Gašper
11.02.04
5
Bevc Joži
12.05.03
6
Popović Sašo (K)
29.04.03
7
Jezerkić Rok
19.03.04
8
Navratil Lan
17.09.03
9
Žunec Nejc
20.01.04
10
Lulić Aldin
30.03.03
11
Kovač Mel
01.10.04
12
Vnuk Andraž (V)
21.07.03
Litija
Priimek in ime
Rojen
1
Lebinger Enej (V)
25.01.03
3
Kremžar Matic (K)
25.10.03
5
Lokar Urh
27.10.04
6
Povše Maks
12.04.04
7
Ponebšek Vid
12.10.04
8
Berčon Aljaž
31.05.04
9
Kos Vid
23.02.04
10
Perme Gal
11.05.03
11
Simić Nik
27.06.05
13
Mandelj Žak
23.07.05
15
Frumen Svit
16.04.05
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
13
Grabnar Urh
01.06.04
14
Tomše Grega
26.09.04
15
Ahmetović Sejdo
02.05.04
16
Ahmetović Davud
20.11.04
17
Popović Uroš
20.08.04
18
Kocman Filip
25.12.04
19
Deželak Maj
06.03.03
Trener
Buovski Antonio
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
12
Perić Zoran
27.02.04
16
Zaman Žan
03.04.05
Trener
STRELCI
Rudar Trbovlje
1 : 0     19 - Deželak Maj (48')
2 : 0     15 - Ahmetović Sejdo (67')
Litija
OPOMINJANI
Rudar Trbovlje
Litija
3 - Kremžar Matic (18')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Rudar Trbovlje
Minuta
Igralec
36'
15 - Ahmetović Sejdo
36'
8 - Navratil Lan
36'
13 - Grabnar Urh
36'
2 - Mudrinić Aleksandar
36'
19 - Deželak Maj
36'
7 - Jezerkić Rok
43'
16 - Ahmetović Davud
43'
9 - Žunec Nejc
43'
17 - Popović Uroš
43'
4 - Kic Gašper
50'
18 - Kocman Filip
50'
11 - Kovač Mel
55'
14 - Tomše Grega
55'
3 - Okorn Nik
Litija
Minuta
Igralec
63'
16 - Zaman Žan
63'
15 - Frumen Svit
67'
12 - Perić Zoran
67'
1 - Lebinger Enej

REZULTATI TEKEM

3. Slovenska nogometna liga Center 17/18
20. krog 21.04.18
Brinje Grosuplje : Tinex Šenčur 2 : 1
Kolpa : Rudar Trbovlje 6 : 0
Bled Hirter : Arne Tabor 69 1 : 0
Komenda : SIJ Acroni Jesenice 3 : 1
Bohinj : Šobec Lesce 1 : 1
Regionalna Ljubljanska liga 17/18
17. krog 21.04.18
Jevnica : Termit Moravče 0 : 1
Črnuče : Slovan 1 : 1
Bela krajina 2016 : Cockta Kresnice 1 : 2