Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
Starejši dečki 1. liga 17/18
Zapisnik: 6. krog 30.09.2017
TEKMA: Slovan - Laby`s Mengo 28 6 : 0
Datum: 30.09.17 - 13.30
Ljubljana - Športni park Kodeljevo - igrišče z UT Gledalcev: 50
Glavni sodnik: Balažič Alen
1. pomočnik: Čaleta Luka
2. pomočnik: Peterka Jan
Delegat:
POSTAVI
Slovan
Priimek in ime
5
Testen Lovro
6
Pečar Jure
10
Medič Slaček Matevž (K)
11
Velić Demir
12
Martin Juan (V)
14
Gašparič Nejc
15
Smajić Ernes
17
Udovč Maj
18
Medič Slaček Nik
21
Tara Denis
22
Piperović Vid
Laby`s Mengo 28
Priimek in ime
3
Burja Luka
6
Gril Lovro
13
Kovačič Domen (V)
14
Cerar Tim
17
Ibushoski Arif
20
Maračić Antonio
27
Muratović Elvis
34
Brumec Miha (K)
36
Prostor Rio
43
Zupančič Luka
45
Huskić Petrov Tai
Rezervni igralci
Priimek in ime
1
Badovinac Rok (V)
2
Končar Maj
3
Ćejvanović Din
9
Mešanović Aldin
19
Petković Patrik
20
Jaha Leon
Trener
Radonič Aleksander
Rezervni igralci
Priimek in ime
7
Kovačič Nejc
29
Pivec Jan
Trener
Brumec Luka
STRELCI
Slovan
1 : 0     17 - Udovč Maj (6')
2 : 0     11 - Velić Demir (8')
3 : 0     18 - Medič Slaček Nik (21')
4 : 0     18 - Medič Slaček Nik (29')
5 : 0     10 - Medič Slaček Matevž (35')11m
6 : 0     3 - Ćejvanović Din (68')
Laby`s Mengo 28
OPOMINJANI
Slovan
Laby`s Mengo 28
IZKLJUČENI
MENJAVE
Slovan
Minuta
Igralec
36'
20 - Jaha Leon
36'
17 - Udovč Maj
36'
9 - Mešanović Aldin
36'
22 - Piperović Vid
36'
1 - Badovinac Rok
36'
12 - Martin Juan
36'
19 - Petković Patrik
36'
11 - Velić Demir
36'
2 - Končar Maj
36'
14 - Gašparič Nejc
53'
3 - Ćejvanović Din
53'
10 - Medič Slaček Matevž
Laby`s Mengo 28
Minuta
Igralec
43'
7 - Kovačič Nejc
43'
14 - Cerar Tim

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Ihan : Kolpa 1 : 1
Jevnica : Interblock 3 : 0
Kočevje : Kresnice 4 : 0
Rudar Trbovlje : Svoboda Kisovec 0 : 1
Dolomiti : Bela krajina 2016 1 : 3
MNZ Liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Črnuče : Vir 2 : 1
Litija : Dol 6 : 2
Dragomer : Hermes Ljubljana 3 : 6
Jezero Medvode : Šmartno 2 : 0
Kamnik : Trebnje - Tian 2 : 4