Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
Starejši dečki 1. liga 17/18
Zapisnik: 6. krog 30.09.2017
TEKMA: Kalcer Radomlje - Svoboda Ljubljana A 5 : 0
Datum: 30.09.17 - 11.00
Radomlje - Športni park Radomlje - pomožno igr. Gledalcev: 30
Glavni sodnik: Strgar Tilen
1. pomočnik: Stanojevič Suwa Iztok
2. pomočnik: Maksimović Igor
Delegat:
POSTAVI
Kalcer Radomlje
Priimek in ime
1
Mrčun Rok (V)
2
Fatur Jošt
3
Stražar Andrej
4
Kremžar Pančur Gaber
5
Marinko Timotej
6
Dodig Aljaž
7
Kličić Anis
8
Žle Lovro
9
Kobal Domen
10
Ljubijankič Nedim (K)
11
Obradović Žiga
Svoboda Ljubljana A
Priimek in ime
1
Snoj Matic (V)
2
Vodopivec Rozman Miha
4
Arslanov Tark
5
Nadarević Luka
6
Oman Viktor (K)
7
Arslanov Tarkan
8
Begeš Šumi Mai Matija
9
Hosta Vončina Vid
10
Trček Peter
11
Kučan Mark Maj
13
Breznik Lan Felicijan
Rezervni igralci
Priimek in ime
13
Gregorc Erik
14
Nartnik Jaka
15
Mencinger Ben
16
Dogandžić Bojan
17
Halili Xhevdet
Trener
Smolnikar Borut
Rezervni igralci
Priimek in ime
3
Lipoglavšek Žan
14
Jarc Kris
Trener
Zalar Sebastian
STRELCI
Kalcer Radomlje
1 : 0     8 - Žle Lovro (4')
2 : 0     2 - Fatur Jošt (13')
3 : 0     10 - Ljubijankič Nedim (28')
4 : 0     11 - Obradović Žiga (47')
5 : 0     10 - Ljubijankič Nedim (68')
Svoboda Ljubljana A
OPOMINJANI
Kalcer Radomlje
14 - Nartnik Jaka (54')
Svoboda Ljubljana A
IZKLJUČENI
MENJAVE
Kalcer Radomlje
Minuta
Igralec
36'
14 - Nartnik Jaka
36'
2 - Fatur Jošt
40'
13 - Gregorc Erik
40'
3 - Stražar Andrej
42'
15 - Mencinger Ben
42'
6 - Dodig Aljaž
51'
17 - Halili Xhevdet
51'
11 - Obradović Žiga
58'
16 - Dogandžić Bojan
58'
8 - Žle Lovro
Svoboda Ljubljana A
Minuta
Igralec
62'
14 - Jarc Kris
62'
11 - Kučan Mark Maj
62'
3 - Lipoglavšek Žan
62'
5 - Nadarević Luka

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Ihan : Kolpa 1 : 1
Jevnica : Interblock 3 : 0
Kočevje : Kresnice 4 : 0
Rudar Trbovlje : Svoboda Kisovec 0 : 1
Dolomiti : Bela krajina 2016 1 : 3
MNZ Liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Črnuče : Vir 2 : 1
Litija : Dol 6 : 2
Dragomer : Hermes Ljubljana 3 : 6
Jezero Medvode : Šmartno 2 : 0
Kamnik : Trebnje - Tian 2 : 4