Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
Starejši dečki 1. liga 17/18
Zapisnik: 3. krog 09.09.2017
TEKMA: Bartog Trebnje - Kalcer Radomlje 2 : 2
Datum: 28.09.17 - 17.00
Ivančna Gorica - Stadion Ivančna Gorica - igrišče z UT Gledalcev: 50
Glavni sodnik: Beširevič Elvin
1. pomočnik: Stanojevič Suwa Iztok
2. pomočnik: Zajc Rok
Delegat:
POSTAVI
Bartog Trebnje
Priimek in ime
1
Smolič Jure (V)
4
Kovačič Gašper
5
Miklič Maksim
7
Kastigar Kristijan (K)
8
Jurak Luka
10
Kresal Rok
11
Mihovec Žiga
13
Rozman Tim
18
Vesel Žiga
19
Zupančič Nejc
20
Hostnik Simon
Kalcer Radomlje
Priimek in ime
2
Fatur Jošt (K)
3
Stražar Andrej
4
Kremžar Pančur Gaber
5
Marinko Timotej
6
Dodig Aljaž
7
Kličić Anis
8
Žle Lovro
9
Kobal Domen
10
Obradović Žiga
11
Begič Aleksander
12
Mrčun Rok (V)
Rezervni igralci
Priimek in ime
2
Zajc Teodor
3
Oberč Jan
12
Krštinc Jakob (V)
14
Hočevar Maj
15
Gašperič Nejc
16
Ikanovič Nermin
17
Oven Žiga
Trener
Rezervni igralci
Priimek in ime
13
Gregorc Erik
14
Nartnik Jaka
15
Mencinger Ben
16
Jerman Mark
17
Frantar Rijavec Blaž
18
Halili Xhevdet
19
Dogandžić Bojan
Trener
Smolnikar Borut
STRELCI
Bartog Trebnje
1 : 0     19 - Zupančič Nejc (24')
2 : 0     8 - Jurak Luka (31')
Kalcer Radomlje
2 : 1     9 - Kobal Domen (52')
2 : 2     9 - Kobal Domen (57')
OPOMINJANI
Bartog Trebnje
10 - Kresal Rok (26')
1 - Smolič Jure (70')
Kalcer Radomlje
2 - Fatur Jošt (59')
IZKLJUČENI
16 - Jerman Mark (70')
MENJAVE
Bartog Trebnje
Minuta
Igralec
47'
16 - Ikanovič Nermin
47'
10 - Kresal Rok
64'
2 - Zajc Teodor
64'
8 - Jurak Luka
Kalcer Radomlje
Minuta
Igralec
35'
16 - Jerman Mark
35'
10 - Obradović Žiga
40'
15 - Mencinger Ben
40'
11 - Begič Aleksander

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Ihan : Kolpa 1 : 1
Jevnica : Interblock 3 : 0
Kočevje : Kresnice 4 : 0
Rudar Trbovlje : Svoboda Kisovec 0 : 1
Dolomiti : Bela krajina 2016 1 : 3
MNZ Liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Črnuče : Vir 2 : 1
Litija : Dol 6 : 2
Dragomer : Hermes Ljubljana 3 : 6
Jezero Medvode : Šmartno 2 : 0
Kamnik : Trebnje - Tian 2 : 4