Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    
Starejši dečki 1. liga 17/18
Zapisnik: 3. krog 09.09.2017
TEKMA: Litija - Kočevje 0 : 4
Datum: 10.09.17 - 16.00
Litija - Stadion Litija Gledalcev: 20
Glavni sodnik: Kurež Anej
1. pomočnik: Džinalić Almir
2. pomočnik: Kovač Jaka
Delegat:
POSTAVI
Litija
Priimek in ime
Rojen
1
Lebinger Enej (V)
25.01.03
2
Ponebšek Vid
12.10.04
3
Kremžar Matic (K)
25.10.03
4
Mandelj Žak
23.07.05
5
Lokar Urh
27.10.04
6
Povše Maks
12.04.04
7
Mele Nina
17.09.03
8
Berčon Aljaž
31.05.04
10
Perme Gal
11.05.03
11
Kos Vid
23.02.04
19
Perić Zoran
27.02.04
Kočevje
Priimek in ime
Rojen
1
Šobar Žiga (V)
01.04.04
2
Dular Gal
23.07.04
5
Cebin Žiga (K)
16.10.03
6
Svete Žiga
10.02.03
7
Persovšek Sašo
21.05.03
8
Pevec Nejc
10.01.03
9
Sevenšek Tim
10.10.03
10
Jarni Anže
14.11.03
11
Perašin Luka
26.06.04
17
Miskić Anis
25.01.04
18
Vesel Gal
05.06.03
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
9
Velić Adin
01.06.05
13
Palić Jasmin
04.07.03
18
Zaman Žan
03.04.05
Trener
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
3
Tadič Amadej
09.01.04
12
Grešak Luka (V)
14.03.04
15
Pleše Tin
09.06.03
16
Papež Tine
14.07.03
Trener
Vidmar Ivan
STRELCI
Litija
Kočevje
0 : 1     10 - Jarni Anže (2')
0 : 2     17 - Miskić Anis (9')
0 : 3     9 - Sevenšek Tim (14')
0 : 4     10 - Jarni Anže (31')
OPOMINJANI
Litija
Kočevje
2 - Dular Gal (28')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Litija
Minuta
Igralec
36'
13 - Palić Jasmin
36'
2 - Ponebšek Vid
36'
9 - Velić Adin
36'
19 - Perić Zoran
40'
18 - Zaman Žan
40'
4 - Mandelj Žak
Kočevje
Minuta
Igralec
36'
12 - Grešak Luka
36'
1 - Šobar Žiga
36'
3 - Tadič Amadej
36'
7 - Persovšek Sašo
50'
15 - Pleše Tin
50'
8 - Pevec Nejc
55'
16 - Papež Tine
55'
6 - Svete Žiga

REZULTATI TEKEM

3. Slovenska nogometna liga Center 17/18
20. krog 21.04.18
Brinje Grosuplje : Tinex Šenčur 2 : 1
Kolpa : Rudar Trbovlje 6 : 0
Bled Hirter : Arne Tabor 69 1 : 0
Komenda : SIJ Acroni Jesenice 3 : 1
Bohinj : Šobec Lesce 1 : 1
Regionalna Ljubljanska liga 17/18
17. krog 21.04.18
Jevnica : Termit Moravče 0 : 1
Črnuče : Slovan 1 : 1
Bela krajina 2016 : Cockta Kresnice 1 : 2