Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
Starejši dečki 1. liga 17/18
Zapisnik: 2. krog 02.09.2017
TEKMA: Rudar Trbovlje - Svoboda Ljubljana A 3 : 1
Datum: 02.09.17 - 10.00
Trbovlje - Športni park Rudar Trbovlje Gledalcev: 55
Glavni sodnik: Kranjc Gašper
1. pomočnik: Navratil Juš
2. pomočnik: Kovač Jaka
Delegat:
POSTAVI
Rudar Trbovlje
Priimek in ime
1
Hudomalj Rok (V)
2
Mudrinić Aleksandar
3
Bevc Joži
4
Ahmetović Davud
5
Kic Gašper
6
Popović Sašo (K)
7
Okorn Nik
8
Žunec Nejc
9
Navratil Lan
10
Lulić Aldin
11
Kovač Mel
Svoboda Ljubljana A
Priimek in ime
1
Snoj Matic (V)
2
Vodopivec Rozman Miha
4
Arslanov Tark
5
Nadarević Luka
6
Oman Viktor (K)
8
Begeš Šumi Mai Matija
9
Kojić Armin
10
Trček Peter
11
Kučan Mark Maj
13
Breznik Lan Felicijan
14
Hosta Vončina Vid
Rezervni igralci
Priimek in ime
12
Vnuk Andraž (V)
13
Blaj Miha
14
Grabnar Urh
15
Tomše Grega
16
Popović Uroš
17
Jezerkić Rok
18
Košir Luka
Trener
Buovski Antonio
Rezervni igralci
Priimek in ime
3
Lavrič Blaž
7
Arslanov Tarkan
15
Kamenjašević Danis
17
Lipoglavšek Žan
Trener
Zalar Sebastian
STRELCI
Rudar Trbovlje
1 : 1     8 - Žunec Nejc (41')
2 : 1     8 - Žunec Nejc (53')
3 : 1     8 - Žunec Nejc (55')
Svoboda Ljubljana A
0 : 1     9 - Kojić Armin (14')
OPOMINJANI
Rudar Trbovlje
7 - Okorn Nik (48')
Svoboda Ljubljana A
IZKLJUČENI
MENJAVE
Rudar Trbovlje
Minuta
Igralec
36'
12 - Vnuk Andraž
36'
1 - Hudomalj Rok
36'
14 - Grabnar Urh
36'
11 - Kovač Mel
36'
13 - Blaj Miha
36'
2 - Mudrinić Aleksandar
60'
17 - Jezerkić Rok
60'
7 - Okorn Nik
68'
16 - Popović Uroš
68'
10 - Lulić Aldin
Svoboda Ljubljana A
Minuta
Igralec
34'
3 - Lavrič Blaž
34'
6 - Oman Viktor
36'
7 - Arslanov Tarkan
36'
14 - Hosta Vončina Vid
60'
15 - Kamenjašević Danis
60'
3 - Lavrič Blaž
68'
17 - Lipoglavšek Žan
68'
9 - Kojić Armin

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Ihan : Kolpa 1 : 1
Jevnica : Interblock 3 : 0
Kočevje : Kresnice 4 : 0
Rudar Trbovlje : Svoboda Kisovec 0 : 1
Dolomiti : Bela krajina 2016 1 : 3
MNZ Liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Črnuče : Vir 2 : 1
Litija : Dol 6 : 2
Dragomer : Hermes Ljubljana 3 : 6
Jezero Medvode : Šmartno 2 : 0
Kamnik : Trebnje - Tian 2 : 4