Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    
Starejši dečki 1. liga 17/18
Zapisnik: 2. krog 02.09.2017
TEKMA: Rudar Trbovlje - Svoboda Ljubljana A 3 : 1
Datum: 02.09.17 - 10.00
Trbovlje - Športni park Rudar Trbovlje Gledalcev: 55
Glavni sodnik: Kranjc Gašper
1. pomočnik: Navratil Juš
2. pomočnik: Kovač Jaka
Delegat:
POSTAVI
Rudar Trbovlje
Priimek in ime
Rojen
1
Hudomalj Rok (V)
14.02.04
2
Mudrinić Aleksandar
28.12.03
3
Bevc Joži
12.05.03
4
Ahmetović Davud
20.11.04
5
Kic Gašper
11.02.04
6
Popović Sašo (K)
29.04.03
7
Okorn Nik
30.04.03
8
Žunec Nejc
20.01.04
9
Navratil Lan
17.09.03
10
Lulić Aldin
30.03.03
11
Kovač Mel
01.10.04
Svoboda Ljubljana A
Priimek in ime
Rojen
1
Snoj Matic (V)
12.01.03
2
Vodopivec Rozman Miha
08.11.03
4
Arslanov Tark
17.01.03
5
Nadarević Luka
16.01.04
6
Oman Viktor (K)
12.02.03
8
Begeš Šumi Mai Matija
25.04.03
9
Kojić Armin
20.01.03
10
Trček Peter
12.10.03
11
Kučan Mark Maj
01.05.03
13
Breznik Lan Felicijan
08.12.03
14
Hosta Vončina Vid
12.10.04
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
12
Vnuk Andraž (V)
21.07.03
13
Blaj Miha
25.02.03
14
Grabnar Urh
01.06.04
15
Tomše Grega
26.09.04
16
Popović Uroš
20.08.04
17
Jezerkić Rok
19.03.04
18
Košir Luka
12.07.04
Trener
Buovski Antonio
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
3
Lavrič Blaž
25.05.03
7
Arslanov Tarkan
17.01.03
15
Kamenjašević Danis
20.03.04
17
Lipoglavšek Žan
10.04.04
Trener
Zalar Sebastian
STRELCI
Rudar Trbovlje
1 : 1     8 - Žunec Nejc (41')
2 : 1     8 - Žunec Nejc (53')
3 : 1     8 - Žunec Nejc (55')
Svoboda Ljubljana A
0 : 1     9 - Kojić Armin (14')
OPOMINJANI
Rudar Trbovlje
7 - Okorn Nik (48')
Svoboda Ljubljana A
IZKLJUČENI
MENJAVE
Rudar Trbovlje
Minuta
Igralec
36'
12 - Vnuk Andraž
36'
1 - Hudomalj Rok
36'
14 - Grabnar Urh
36'
11 - Kovač Mel
36'
13 - Blaj Miha
36'
2 - Mudrinić Aleksandar
60'
17 - Jezerkić Rok
60'
7 - Okorn Nik
68'
16 - Popović Uroš
68'
10 - Lulić Aldin
Svoboda Ljubljana A
Minuta
Igralec
34'
3 - Lavrič Blaž
34'
6 - Oman Viktor
36'
7 - Arslanov Tarkan
36'
14 - Hosta Vončina Vid
60'
15 - Kamenjašević Danis
60'
3 - Lavrič Blaž
68'
17 - Lipoglavšek Žan
68'
9 - Kojić Armin