Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
Mladinska 2.liga 17/18
Zapisnik: 7. krog 07.10.2017
TEKMA: Olimpija Ljubljana - Kočevje 3 : 1 (2 : 0)
Datum: 08.10.17 - 14.30
Ljubljana - Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT Gledalcev: 60
Glavni sodnik: Trobec Matjaž
1. pomočnik: Ogrin Gašper
2. pomočnik: Zajec Jernej
Delegat: Dobrun Žiga
POSTAVI
Olimpija Ljubljana
Priimek in ime
1
Križman Enej (V)
2
Lukežič Matija
3
Repanšek Luka
4
Marsenić Rastko (K)
5
Fogec Maj
6
Hadžić Benjamin
7
Hasanagić Nik
8
Ibrišević Senad
9
Hadžić Deniel
10
Keržič Jan
11
Zajc Dominik
Kočevje
Priimek in ime
2
Letig Luka
3
Pavlovič Nejc
4
Kunstelj Gaj
7
Rajšel Lan
8
Hočevar Maj (K)
9
Šercer Urban
10
Murn Matej
11
Pajnič Žan
12
Pevec Tim (V)
14
Lunder Žan
20
Jakopin Nik
Rezervni igralci
Priimek in ime
13
Janković Nastja
14
Bosnić Edis
15
Ibrahimpašić Dino
Trener
Vončina Miha
Rezervni igralci
Priimek in ime
1
Đorđević Luka (V)
5
Janež Žan
6
ŠILC URBAN
17
Turk Jaka
18
Žužek Žan
19
Hribljan Mark
Trener
Vidmar Ivan
STRELCI
Olimpija Ljubljana
1 : 0     9 - Hadžić Deniel (8')
2 : 0     11 - Zajc Dominik (31')
Kočevje
2 : 1     8 - Hočevar Maj (69')
3 : 1     1 - Đorđević Luka (89')AG
OPOMINJANI
Olimpija Ljubljana
9 - Hadžić Deniel (37')
11 - Zajc Dominik (43')
5 - Fogec Maj (85')
Kočevje
4 - Kunstelj Gaj (15')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Olimpija Ljubljana
Minuta
Igralec
46'
15 - Ibrahimpašić Dino
46'
7 - Hasanagić Nik
66'
14 - Bosnić Edis
66'
11 - Zajc Dominik
75'
13 - Janković Nastja
75'
9 - Hadžić Deniel
Kočevje
Minuta
Igralec
23'
5 - Janež Žan
23'
4 - Kunstelj Gaj
46'
1 - Đorđević Luka
46'
12 - Pevec Tim
56'
17 - Turk Jaka
56'
11 - Pajnič Žan

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Ihan : Kolpa 1 : 1
Jevnica : Interblock 3 : 0
Kočevje : Kresnice 4 : 0
Rudar Trbovlje : Svoboda Kisovec 0 : 1
Dolomiti : Bela krajina 2016 1 : 3
MNZ Liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Črnuče : Vir 2 : 1
Litija : Dol 6 : 2
Dragomer : Hermes Ljubljana 3 : 6
Jezero Medvode : Šmartno 2 : 0
Kamnik : Trebnje - Tian 2 : 4