Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
Mladinska 2.liga 17/18
Zapisnik: 1. krog 26.08.2017
TEKMA: Ivančna Gorica - Olimpija Ljubljana 0 : 5 (0 : 2)
Datum: 26.08.17 - 14.00
Ivančna Gorica - Stadion Ivančna Gorica - igrišče z UT Gledalcev: 30
Glavni sodnik: Bernot Žan
1. pomočnik: Sojer Rok
2. pomočnik: Zajec Jernej
Delegat:
POSTAVI
Ivančna Gorica
Priimek in ime
2
Paradžik Pejičić Jakob
3
Vršič Aljaž
5
Jokič Jan
7
Vršič Enej
8
Ostanek Martin
9
Herman Gašper
13
Herman Ambrož (V)
15
Medved Luka
16
Perko Žan
23
Budimlić Almin
33
Kotar Žiga (K)
Olimpija Ljubljana
Priimek in ime
1
Pavli Maj (V)
3
Fogec Maj
4
Marsenić Rastko (K)
5
Bagola Tarik
6
Velagić Aldin
7
Zajc Dominik
8
Avdić Kenan
9
Benedetič Julijan
10
Keržič Jan
11
Ibrišević Senad
19
Lukežič Matija
Rezervni igralci
Priimek in ime
6
Zajc Uroš
14
Burzič Adnan
Trener
Kovačević Goran
Rezervni igralci
Priimek in ime
13
Bosnić Edis
14
Repanšek Luka
15
Ibrahimpašić Dino
16
Vidović Dragan
17
Janković Nastja
Trener
Vončina Miha
STRELCI
Ivančna Gorica
Olimpija Ljubljana
0 : 1     6 - Velagić Aldin (3')
0 : 2     10 - Keržič Jan (32')
0 : 3     10 - Keržič Jan (64')
0 : 4     13 - Bosnić Edis (81')
0 : 5     4 - Marsenić Rastko (89')
OPOMINJANI
Ivančna Gorica
33 - Kotar Žiga (84')
Olimpija Ljubljana
8 - Avdić Kenan (34')
6 - Velagić Aldin (45')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Ivančna Gorica
Minuta
Igralec
56'
14 - Burzič Adnan
56'
3 - Vršič Aljaž
67'
6 - Zajc Uroš
67'
7 - Vršič Enej
Olimpija Ljubljana
Minuta
Igralec
46'
14 - Repanšek Luka
46'
9 - Benedetič Julijan
56'
15 - Ibrahimpašić Dino
56'
7 - Zajc Dominik
60'
13 - Bosnić Edis
60'
6 - Velagić Aldin
68'
17 - Janković Nastja
68'
10 - Keržič Jan
73'
16 - Vidović Dragan
73'
19 - Lukežič Matija

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Ihan : Kolpa 1 : 1
Jevnica : Interblock 3 : 0
Kočevje : Kresnice 4 : 0
Rudar Trbovlje : Svoboda Kisovec 0 : 1
Dolomiti : Bela krajina 2016 1 : 3
MNZ Liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Črnuče : Vir 2 : 1
Litija : Dol 6 : 2
Dragomer : Hermes Ljubljana 3 : 6
Jezero Medvode : Šmartno 2 : 0
Kamnik : Trebnje - Tian 2 : 4