Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    
Kadetska 1.liga 17/18
Zapisnik: 17. krog 12.05.2018
TEKMA: Arne Tabor 69 - Kamnik 4 : 0 (4 : 0)
Datum: 12.05.18 - 15.00
Ljubljana - Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod Gledalcev: 60
Glavni sodnik: Kene David
1. pomočnik: Forjanič Danjel
2. pomočnik: Klančar Jaka
Delegat:
POSTAVI
Arne Tabor 69
Priimek in ime
1
Babnik Tilen (V,K)
2
Lipovac Tilen
4
Kramar Jure
5
Zupančič Gmeiner Tilen
6
Masle Andraž
7
Goršič Maks
8
Mihelič Viktor
9
Apostolovski Juš
10
Ferfolja Aljaž
11
Peulić Dragan
16
Bengez Klemen
Kamnik
Priimek in ime
1
Pavlović Robert (V)
2
Podbevšek Jakob
3
Blaževič Kristijan
4
Nerjovaj Djellzim (K)
5
Brlec Janez
6
Marković Vid
7
Čaušević Mehmed
8
Gajšek Tim
9
Pajalić Safaudin
10
Vidmar Amar Rene
11
Stele Kovič Žan Luka
Rezervni igralci
Priimek in ime
3
Šumar Nedim
14
Kovačič Blaž
15
Kogej Luka
17
Kamberi Zuhejr
18
Metelko Janej
19
Jeločnik Žiga
Trener
Lukančič Igor
Rezervni igralci
Priimek in ime
14
Mlakar Nace
Trener
Agović Denis
STRELCI
Arne Tabor 69
1 : 0     11 - Peulić Dragan (6')
2 : 0     5 - Zupančič Gmeiner Tilen (10')
3 : 0     11 - Peulić Dragan (18')
4 : 0     7 - Goršič Maks (24')
Kamnik
OPOMINJANI
Arne Tabor 69
Kamnik
9 - Pajalić Safaudin (50')
7 - Čaušević Mehmed (51')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Arne Tabor 69
Minuta
Igralec
41'
18 - Metelko Janej
41'
7 - Goršič Maks
41'
17 - Kamberi Zuhejr
41'
16 - Bengez Klemen
41'
15 - Kogej Luka
41'
9 - Apostolovski Juš
41'
3 - Šumar Nedim
41'
4 - Kramar Jure
60'
14 - Kovačič Blaž
60'
11 - Peulić Dragan
Kamnik
Minuta
Igralec
70'
14 - Mlakar Nace
70'
7 - Čaušević Mehmed

REZULTATI TEKEM

3. Slovenska nogometna liga Center 17/18
25. krog 19.05.18
Bohinj : Brinje Grosuplje 0 : 4
Komenda : Bled Hirter 0 : 1
Šobec Lesce : Rudar Trbovlje 4 : 1
Ivančna Gorica : Tinex Šenčur 5 : 0
SIJ Acroni Jesenice : Kolpa 3 : 1
Sava Kranj : Arne Tabor 69 2 : 0
Zagorje : Kočevje 6 : 0
Regionalna Ljubljanska liga 17/18
21. krog 26.05.18
Interblock : Svoboda Kisovec 2 : 1