Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    
Kadetska 1.liga 17/18
Zapisnik: 16. krog 05.05.2018
TEKMA: Termit Moravče - Črnuče 2 : 4 (1 : 2)
Datum: 05.05.18 - 14.30
Moravče - Igrišče Moravče Gledalcev: 40
Glavni sodnik: Pušnjak Jure
1. pomočnik: Bukovec Janko
2. pomočnik: Lukšič Jan
Delegat:
POSTAVI
Termit Moravče
Priimek in ime
1
Bibič David (V)
2
Iglič Erik
3
Lavrič Matic
4
Per Klemen
5
Kovačič Nejc
6
Štojs Alex
7
Gorišek Maks
8
Novak Anže (K)
9
Lešnjak Patrik
14
Vidergar Miha
18
Lukati Podmiljšak Erik
Črnuče
Priimek in ime
1
Brkić Aleksa (V)
3
Boh Mark
4
Markovič Rok (K)
5
Velepec Vid
6
Gregorec Nejc
7
Malinovski Kristijan
8
Vintar Žan
10
Ziaei Ziabari Seyed Ali
11
Bolka Hugo
13
Erce Leo
17
Tegeltija Luka
Rezervni igralci
Priimek in ime
11
Mal Domen
13
Stražar Amadej
15
Rotar Gašper
16
Ravnikar Mark
Trener
Rezervni igralci
Priimek in ime
9
Andjelić Andraž
14
Podić Nermin
15
Berlec Jan
16
Strelec Luka
Trener
Peternelj Robert
STRELCI
Termit Moravče
1 : 0     4 - Per Klemen (10')
2 : 3     15 - Rotar Gašper (56')
Črnuče
1 : 1     8 - Vintar Žan (16')
1 : 2     8 - Vintar Žan (30')
1 : 3     10 - Ziaei Ziabari Seyed Ali (46')
2 : 4     16 - Strelec Luka (68')
OPOMINJANI
Termit Moravče
14 - Vidergar Miha (35')
4 - Per Klemen (64')
8 - Novak Anže (80')
Črnuče
10 - Ziaei Ziabari Seyed Ali (54')
3 - Boh Mark (68')
14 - Podić Nermin (79')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Termit Moravče
Minuta
Igralec
41'
11 - Mal Domen
41'
18 - Lukati Podmiljšak Erik
47'
15 - Rotar Gašper
47'
14 - Vidergar Miha
52'
16 - Ravnikar Mark
52'
3 - Lavrič Matic
71'
13 - Stražar Amadej
71'
9 - Lešnjak Patrik
Črnuče
Minuta
Igralec
47'
9 - Andjelić Andraž
47'
5 - Velepec Vid
52'
15 - Berlec Jan
52'
17 - Tegeltija Luka
64'
16 - Strelec Luka
64'
13 - Erce Leo
77'
14 - Podić Nermin
77'
11 - Bolka Hugo

REZULTATI TEKEM

3. Slovenska nogometna liga Center 17/18
25. krog 19.05.18
Bohinj : Brinje Grosuplje 0 : 4
Komenda : Bled Hirter 0 : 1
Šobec Lesce : Rudar Trbovlje 4 : 1
Ivančna Gorica : Tinex Šenčur 5 : 0
SIJ Acroni Jesenice : Kolpa 3 : 1
Sava Kranj : Arne Tabor 69 2 : 0
Zagorje : Kočevje 6 : 0
Regionalna Ljubljanska liga 17/18
21. krog 26.05.18
Interblock : Svoboda Kisovec 2 : 1