Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    
Kadetska 1.liga 17/18
Zapisnik: 14. krog 14.04.2018
TEKMA: Zagorje Trbovlje - Svoboda Ljubljana A 2 : 1 (0 : 0)
Datum: 15.04.18 - 15.00
Zagorje - Mestni stadion Zagorje Gledalcev: 43
Glavni sodnik: Podboršek Blaž
1. pomočnik: Forjanič Danjel
2. pomočnik: Jozič Jernej
Delegat:
POSTAVI
Zagorje Trbovlje
Priimek in ime
Rojen
1
Zakonšek Rene (V)
13.12.01
2
Omahne Tomaž
15.07.01
3
Panić Marko
16.06.02
4
Planovšek Gašper (K)
11.02.01
5
Jager Jan
11.05.02
6
Kranjc Aljaž
01.06.01
7
Alibegović Denis
17.05.02
8
Kosmač Matija
15.09.02
9
Huremkić Alden
18.01.02
10
Drgan Andraž
23.04.01
11
Bjelčević Marko
28.03.01
Svoboda Ljubljana A
Priimek in ime
Rojen
1
Sabotič Luka (V)
28.12.01
2
Pavlović Mateo
15.06.02
3
Jevrić Rijad
26.10.02
4
Kresal Martin
06.04.02
5
Zulfiqar Yasin
28.07.01
6
Šurlan Filip
15.10.01
7
Zajc Dominik
02.04.02
8
Milošević Maximilian
27.10.02
9
Jaskić Novak David (K)
11.10.01
10
Cerlini Bor
13.07.02
11
Domić Leon
29.05.02
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
13
Tahirović Armin
15.08.01
14
Golnar Ludvik
04.02.02
15
Lipovšek Mark
13.12.01
Trener
Škofca Anton
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
12
Mahmić Amar (V)
02.02.02
13
Bokan Nejc
21.09.02
14
Žagar Matej
28.02.02
15
Gojković Slavko
25.02.02
Trener
Danjko Darko
STRELCI
Zagorje Trbovlje
1 : 1     11 - Bjelčević Marko (63')
2 : 1     10 - Drgan Andraž (67')
Svoboda Ljubljana A
0 : 1     11 - Domić Leon (44')
OPOMINJANI
Zagorje Trbovlje
3 - Panić Marko (59')
14 - Golnar Ludvik (70')
4 - Planovšek Gašper (70')
Svoboda Ljubljana A
5 - Zulfiqar Yasin (42')
7 - Zajc Dominik (59')
8 - Milošević Maximilian (65')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Zagorje Trbovlje
Minuta
Igralec
54'
14 - Golnar Ludvik
54'
2 - Omahne Tomaž
73'
13 - Tahirović Armin
73'
8 - Kosmač Matija
78'
15 - Lipovšek Mark
78'
9 - Huremkić Alden
Svoboda Ljubljana A
Minuta
Igralec
41'
12 - Mahmić Amar
41'
1 - Sabotič Luka
54'
15 - Gojković Slavko
54'
11 - Domić Leon
60'
14 - Žagar Matej
60'
4 - Kresal Martin
75'
13 - Bokan Nejc
75'
2 - Pavlović Mateo

REZULTATI TEKEM

3. Slovenska nogometna liga Center 17/18
20. krog 21.04.18
Brinje Grosuplje : Tinex Šenčur 2 : 1
Kolpa : Rudar Trbovlje 6 : 0
Bled Hirter : Arne Tabor 69 1 : 0
Komenda : SIJ Acroni Jesenice 3 : 1
Bohinj : Šobec Lesce 1 : 1
Regionalna Ljubljanska liga 17/18
17. krog 21.04.18
Jevnica : Termit Moravče 0 : 1
Črnuče : Slovan 1 : 1
Bela krajina 2016 : Cockta Kresnice 1 : 2