Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
Kadetska 1.liga 17/18
Zapisnik: 14. krog 14.04.2018
TEKMA: Zagorje Trbovlje - Svoboda Ljubljana A 2 : 1 (0 : 0)
Datum: 15.04.18 - 15.00
Zagorje - Mestni stadion Zagorje Gledalcev: 43
Glavni sodnik: Podboršek Blaž
1. pomočnik: Forjanič Danjel
2. pomočnik: Jozič Jernej
Delegat:
POSTAVI
Zagorje Trbovlje
Priimek in ime
1
Zakonšek Rene (V)
2
Omahne Tomaž
3
Panić Marko
4
Planovšek Gašper (K)
5
Jager Jan
6
Kranjc Aljaž
7
Alibegović Denis
8
Kosmač Matija
9
Huremkić Alden
10
Drgan Andraž
11
Bjelčević Marko
Svoboda Ljubljana A
Priimek in ime
1
Sabotič Luka (V)
2
Pavlović Mateo
3
Jevrić Rijad
4
Kresal Martin
5
Zulfiqar Yasin
6
Šurlan Filip
7
Zajc Dominik
8
Milošević Maximilian
9
Jaskić Novak David (K)
10
Cerlini Bor
11
Domić Leon
Rezervni igralci
Priimek in ime
13
Tahirović Armin
14
Golnar Ludvik
15
Lipovšek Mark
Trener
Škofca Anton
Rezervni igralci
Priimek in ime
12
Mahmić Amar (V)
13
Bokan Nejc
14
Žagar Matej
15
Gojković Slavko
Trener
Danjko Darko
STRELCI
Zagorje Trbovlje
1 : 1     11 - Bjelčević Marko (63')
2 : 1     10 - Drgan Andraž (67')
Svoboda Ljubljana A
0 : 1     11 - Domić Leon (44')
OPOMINJANI
Zagorje Trbovlje
3 - Panić Marko (59')
14 - Golnar Ludvik (70')
4 - Planovšek Gašper (70')
Svoboda Ljubljana A
5 - Zulfiqar Yasin (42')
7 - Zajc Dominik (59')
8 - Milošević Maximilian (65')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Zagorje Trbovlje
Minuta
Igralec
54'
14 - Golnar Ludvik
54'
2 - Omahne Tomaž
73'
13 - Tahirović Armin
73'
8 - Kosmač Matija
78'
15 - Lipovšek Mark
78'
9 - Huremkić Alden
Svoboda Ljubljana A
Minuta
Igralec
41'
12 - Mahmić Amar
41'
1 - Sabotič Luka
54'
15 - Gojković Slavko
54'
11 - Domić Leon
60'
14 - Žagar Matej
60'
4 - Kresal Martin
75'
13 - Bokan Nejc
75'
2 - Pavlović Mateo

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Ihan : Kolpa 1 : 1
Jevnica : Interblock 3 : 0
Kočevje : Kresnice 4 : 0
Rudar Trbovlje : Svoboda Kisovec 0 : 1
Dolomiti : Bela krajina 2016 1 : 3
MNZ Liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Črnuče : Vir 2 : 1
Litija : Dol 6 : 2
Dragomer : Hermes Ljubljana 3 : 6
Jezero Medvode : Šmartno 2 : 0
Kamnik : Trebnje - Tian 2 : 4