Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    
Kadetska 1.liga 17/18
Zapisnik: 13. krog 07.04.2018
TEKMA: Laby`s Mengo 28 - Šmartno 3 : 0 (2 : 0)
Datum: 08.04.18 - 14.30
Mengeš - Igrišče pod Gobavico Mengeš Gledalcev: 50
Glavni sodnik: Kozar Luka
1. pomočnik: Stevanović Dragan
2. pomočnik: Pejić Miroslav
Delegat:
POSTAVI
Laby`s Mengo 28
Priimek in ime
Rojen
1
Žnidaršič Patrik (V)
06.06.01
11
Dević Lazar
06.10.01
15
Hasan Hasan Saad Hasan
19.08.01
28
Žerjav Žiga
28.10.01
34
Brumec Miha
04.05.03
41
Selimović Belmin
27.05.02
44
Kapić Alen
12.12.01
46
Muminović Amar
08.09.02
47
Mramor Veličkovič Domen (K)
23.09.02
49
Muratović Adnan
12.05.01
50
Pozman Jošt
18.08.01
Šmartno
Priimek in ime
Rojen
1
Židan Maks (V,K)
04.08.02
2
Boštjančič Matic
02.12.02
3
Slekovec Vidervol Matic
14.08.02
4
Paradžik Pejičić Jakob
31.07.01
5
Cerar Lovro
14.12.01
7
Džafić Dino
07.05.02
9
Hodžić Hanan
26.05.02
10
Čeru Artnak Bor
15.12.02
11
Zupančič Tim
23.06.02
13
Lipicer Blaž
25.02.02
15
Svetek Nik
04.08.02
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
24
Šernek Matija
30.09.01
43
Kitić Amar
22.05.02
45
Skok Mark
15.09.02
Trener
Topić Darko
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
6
Šećerović Denis
01.08.03
8
Bricelj Rok
24.09.03
Trener
STRELCI
Laby`s Mengo 28
3 : 0     15 - Hasan Hasan Saad Hasan (8')
1 : 0     50 - Pozman Jošt (22')
2 : 0     46 - Muminović Amar (31')
Šmartno
OPOMINJANI
Laby`s Mengo 28
11 - Dević Lazar (28')
50 - Pozman Jošt (77')
Šmartno
4 - Paradžik Pejičić Jakob (54')
3 - Slekovec Vidervol Matic (57')
IZKLJUČENI
11 - Dević Lazar (58')
MENJAVE
Laby`s Mengo 28
Minuta
Igralec
55'
43 - Kitić Amar
55'
44 - Kapić Alen
69'
45 - Skok Mark
69'
15 - Hasan Hasan Saad Hasan
77'
24 - Šernek Matija
77'
46 - Muminović Amar
Šmartno
Minuta
Igralec
38'
6 - Šećerović Denis
38'
13 - Lipicer Blaž
47'
8 - Bricelj Rok
47'
7 - Džafić Dino

REZULTATI TEKEM

3. Slovenska nogometna liga Center 17/18
20. krog 21.04.18
Brinje Grosuplje : Tinex Šenčur 2 : 1
Kolpa : Rudar Trbovlje 6 : 0
Bled Hirter : Arne Tabor 69 1 : 0
Komenda : SIJ Acroni Jesenice 3 : 1
Bohinj : Šobec Lesce 1 : 1
Regionalna Ljubljanska liga 17/18
17. krog 21.04.18
Jevnica : Termit Moravče 0 : 1
Črnuče : Slovan 1 : 1
Bela krajina 2016 : Cockta Kresnice 1 : 2