Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    
Kadetska 1.liga 17/18
Zapisnik: 12. krog 31.03.2018
TEKMA: Svoboda Ljubljana A - Ljubljana Hermes 2 : 4 (1 : 4)
Datum: 02.04.18 - 12.30
Ljubljana - Športni park Svoboda, Ljubljana Gledalcev: 50
Glavni sodnik: Čaleta Luka
1. pomočnik: Kurež Anej
2. pomočnik: Navratil Juš
Delegat:
POSTAVI
Svoboda Ljubljana A
Priimek in ime
Rojen
1
Mahmić Amar (V)
02.02.02
2
Križaj Luka
09.11.02
3
Snoj Tim
07.04.01
4
Vrečič Mark
25.08.01
5
Cerlini Bor
13.07.02
6
Šurlan Filip
15.10.01
7
Zajc Dominik
02.04.02
9
Jaskić Novak David (K)
11.10.01
10
Janković Nastja
02.11.02
19
Milošević Maximilian
27.10.02
20
Gojković Slavko
25.02.02
Ljubljana Hermes
Priimek in ime
Rojen
1
Slak Žan (V)
30.06.02
2
Smakići Lulzim
15.03.02
3
Džafić Edin
31.07.02
5
Kalabić Tarik (K)
01.08.02
6
Hodžić Jakub
26.11.02
7
Raković Dino
07.10.01
8
Kusturić Dejan
03.05.02
9
Bosnić Edis
19.07.02
10
Kudić Nermin
17.01.02
11
Mahmutagič Ermin
23.05.01
15
Haznadar Jan
30.10.02
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
12
Stević Kristjan
02.09.01
13
Jus Klemen
16.06.02
14
Pavlović Mateo
15.06.02
15
Domić Leon
29.05.02
16
Bokan Nejc
21.09.02
17
Kresal Martin
06.04.02
18
Žagar Matej
28.02.02
Trener
Danjko Darko
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
4
Tratar Tim
25.10.02
14
Vidaković Bojan
23.08.02
16
Pucihar Rok
31.05.02
17
Šabani Albin
24.03.01
Trener
Cvetković Vladica
STRELCI
Svoboda Ljubljana A
1 : 0     9 - Jaskić Novak David (2')
2 : 4     9 - Jaskić Novak David (75')11m
Ljubljana Hermes
1 : 1     8 - Kusturić Dejan (17')
1 : 2     11 - Mahmutagič Ermin (22')
1 : 3     9 - Bosnić Edis (30')
1 : 4     9 - Bosnić Edis (35')
OPOMINJANI
Svoboda Ljubljana A
3 - Snoj Tim (19')
10 - Janković Nastja (35')
9 - Jaskić Novak David (38')
Ljubljana Hermes
3 - Džafić Edin (60')
2 - Smakići Lulzim (82')
IZKLJUČENI
7 - Raković Dino (45')
MENJAVE
Svoboda Ljubljana A
Minuta
Igralec
41'
16 - Bokan Nejc
41'
6 - Šurlan Filip
41'
15 - Domić Leon
41'
20 - Gojković Slavko
41'
14 - Pavlović Mateo
41'
7 - Zajc Dominik
41'
18 - Žagar Matej
41'
19 - Milošević Maximilian
56'
13 - Jus Klemen
56'
10 - Janković Nastja
Ljubljana Hermes
Minuta
Igralec
46'
16 - Pucihar Rok
46'
6 - Hodžić Jakub
57'
14 - Vidaković Bojan
57'
8 - Kusturić Dejan
80'
4 - Tratar Tim
80'
2 - Smakići Lulzim