Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
Kadetska 1.liga 17/18
Zapisnik: 12. krog 31.03.2018
TEKMA: Svoboda Ljubljana A - Ljubljana Hermes 2 : 4 (1 : 4)
Datum: 02.04.18 - 12.30
Ljubljana - Športni park Svoboda, Ljubljana Gledalcev: 50
Glavni sodnik: Čaleta Luka
1. pomočnik: Kurež Anej
2. pomočnik: Navratil Juš
Delegat:
POSTAVI
Svoboda Ljubljana A
Priimek in ime
1
Mahmić Amar (V)
2
Križaj Luka
3
Snoj Tim
4
Vrečič Mark
5
Cerlini Bor
6
Šurlan Filip
7
Zajc Dominik
9
Jaskić Novak David (K)
10
Janković Nastja
19
Milošević Maximilian
20
Gojković Slavko
Ljubljana Hermes
Priimek in ime
1
Slak Žan (V)
2
Smakići Lulzim
3
Džafić Edin
5
Kalabić Tarik (K)
6
Hodžić Jakub
7
Raković Dino
8
Kusturić Dejan
9
Bosnić Edis
10
Kudić Nermin
11
Mahmutagič Ermin
15
Haznadar Jan
Rezervni igralci
Priimek in ime
12
Stević Kristjan
13
Jus Klemen
14
Pavlović Mateo
15
Domić Leon
16
Bokan Nejc
17
Kresal Martin
18
Žagar Matej
Trener
Danjko Darko
Rezervni igralci
Priimek in ime
4
Tratar Tim
14
Vidaković Bojan
16
Pucihar Rok
17
Šabani Albin
Trener
Cvetković Vladica
STRELCI
Svoboda Ljubljana A
1 : 0     9 - Jaskić Novak David (2')
2 : 4     9 - Jaskić Novak David (75')11m
Ljubljana Hermes
1 : 1     8 - Kusturić Dejan (17')
1 : 2     11 - Mahmutagič Ermin (22')
1 : 3     9 - Bosnić Edis (30')
1 : 4     9 - Bosnić Edis (35')
OPOMINJANI
Svoboda Ljubljana A
3 - Snoj Tim (19')
10 - Janković Nastja (35')
9 - Jaskić Novak David (38')
Ljubljana Hermes
3 - Džafić Edin (60')
2 - Smakići Lulzim (82')
IZKLJUČENI
7 - Raković Dino (45')
MENJAVE
Svoboda Ljubljana A
Minuta
Igralec
41'
16 - Bokan Nejc
41'
6 - Šurlan Filip
41'
15 - Domić Leon
41'
20 - Gojković Slavko
41'
14 - Pavlović Mateo
41'
7 - Zajc Dominik
41'
18 - Žagar Matej
41'
19 - Milošević Maximilian
56'
13 - Jus Klemen
56'
10 - Janković Nastja
Ljubljana Hermes
Minuta
Igralec
46'
16 - Pucihar Rok
46'
6 - Hodžić Jakub
57'
14 - Vidaković Bojan
57'
8 - Kusturić Dejan
80'
4 - Tratar Tim
80'
2 - Smakići Lulzim

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Ihan : Kolpa 1 : 1
Jevnica : Interblock 3 : 0
Kočevje : Kresnice 4 : 0
Rudar Trbovlje : Svoboda Kisovec 0 : 1
Dolomiti : Bela krajina 2016 1 : 3
MNZ Liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Črnuče : Vir 2 : 1
Litija : Dol 6 : 2
Dragomer : Hermes Ljubljana 3 : 6
Jezero Medvode : Šmartno 2 : 0
Kamnik : Trebnje - Tian 2 : 4