Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
Kadetska 1.liga 17/18
Zapisnik: 11. krog 24.03.2018
TEKMA: Bela krajina 2016 - Svoboda Ljubljana A 2 : 1 (1 : 0)
Datum: 25.03.18 - 14.00
Črnomelj - Stadion Vražji kamen Črnomelj - igr.z UT Gledalcev: 20
Glavni sodnik: Podboršek Blaž
1. pomočnik: Poplašen Mladen
2. pomočnik: Andrejka Jure
Delegat:
POSTAVI
Bela krajina 2016
Priimek in ime
2
Petakovič Matjaž
4
Ferfolja Mark
5
Kofalt Kristjan
6
Bubnjić Marko
7
Bartolj Blaž
8
Golobič Aljoša
9
Mihelič Klemen
10
Hidanovič Stariha Emilio (K)
12
Skušek Aljaž (V)
17
Petrović Mateo
18
Poljanc Žiga
Svoboda Ljubljana A
Priimek in ime
1
Mahmić Amar (V)
2
Križaj Luka
3
Jevrić Rijad
4
Kresal Martin
5
Vrečič Mark
6
Janković Nastja
7
Pavlović Mateo
8
Milošević Maximilian
9
Jaskić Novak David (K)
10
Jus Klemen
11
Gojković Slavko
Rezervni igralci
Priimek in ime
14
Blažič Matevž
16
Ilenič Mitja
Trener
Rezervni igralci
Priimek in ime
12
Sabotič Luka (V)
13
Šurlan Filip
14
Zajc Dominik
15
Domić Leon
16
Bokan Nejc
17
Josić Matej
Trener
Danjko Darko
STRELCI
Bela krajina 2016
1 : 0     5 - Kofalt Kristjan (39')
2 : 0     18 - Poljanc Žiga (42')
Svoboda Ljubljana A
2 : 1     10 - Jus Klemen (67')
OPOMINJANI
Bela krajina 2016
9 - Mihelič Klemen (80')
Svoboda Ljubljana A
15 - Domić Leon (69')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Bela krajina 2016
Minuta
Igralec
74'
14 - Blažič Matevž
74'
17 - Petrović Mateo
78'
16 - Ilenič Mitja
78'
2 - Petakovič Matjaž
Svoboda Ljubljana A
Minuta
Igralec
48'
14 - Zajc Dominik
48'
7 - Pavlović Mateo
50'
15 - Domić Leon
50'
11 - Gojković Slavko
62'
13 - Šurlan Filip
62'
8 - Milošević Maximilian
67'
16 - Bokan Nejc
67'
4 - Kresal Martin
76'
17 - Josić Matej
76'
2 - Križaj Luka

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Ihan : Kolpa 1 : 1
Jevnica : Interblock 3 : 0
Kočevje : Kresnice 4 : 0
Rudar Trbovlje : Svoboda Kisovec 0 : 1
Dolomiti : Bela krajina 2016 1 : 3
MNZ Liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Črnuče : Vir 2 : 1
Litija : Dol 6 : 2
Dragomer : Hermes Ljubljana 3 : 6
Jezero Medvode : Šmartno 2 : 0
Kamnik : Trebnje - Tian 2 : 4