Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
Kadetska 1.liga 17/18
Zapisnik: 11. krog 24.03.2018
TEKMA: Arne Tabor 69 - Kamnik 8 : 1 (4 : 0)
Datum: 25.03.18 - 11.00
Ljubljana - Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT Gledalcev: 30
Glavni sodnik: Horvat Dejan
1. pomočnik: Drobac Dejan
2. pomočnik: Šalehar Mitja
Delegat:
POSTAVI
Arne Tabor 69
Priimek in ime
1
Babnik Tilen (V,K)
2
Jeločnik Žiga
3
Lipovac Tilen
4
Kramar Jure
5
Zupančič Gmeiner Tilen
6
Masle Andraž
7
Popovič Krajzler Nejc
8
Mihelič Viktor
9
Kogej Luka
10
Ferfolja Aljaž
20
Bengez Klemen
Kamnik
Priimek in ime
1
Pavlović Robert (V)
2
Brlec Janez
3
Marković Vid
4
Nerjovaj Djellzim (K)
5
Blaževič Kristijan
6
Rizman Tilen
7
Gajšek Tim
8
Kurtishi Besar
9
Lošić Aleksandar
10
Jeretina Nik
11
Vidmar Amar Rene
Rezervni igralci
Priimek in ime
11
Kamberi Zuhejr
12
Furlan Nik (V)
14
Šumar Nedim
15
Goršič Maks
16
Apostolovski Juš
18
Peulić Dragan
19
Tavčar Urban
Trener
Lukančič Igor
Rezervni igralci
Priimek in ime
13
Pajalić Safaudin
14
Podbevšek Jakob
Trener
Borštnar David
STRELCI
Arne Tabor 69
1 : 0     8 - Mihelič Viktor (8')
2 : 0     9 - Kogej Luka (16')
3 : 0     7 - Popovič Krajzler Nejc (36')
4 : 0     9 - Kogej Luka (37')
5 : 1     16 - Apostolovski Juš (46')
6 : 1     16 - Apostolovski Juš (51')
7 : 1     18 - Peulić Dragan (59')
8 : 1     15 - Goršič Maks (75')
Kamnik
4 : 1     11 - Vidmar Amar Rene (41')
OPOMINJANI
Arne Tabor 69
9 - Kogej Luka (18')
3 - Lipovac Tilen (57')
18 - Peulić Dragan (61')
Kamnik
5 - Blaževič Kristijan (7')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Arne Tabor 69
Minuta
Igralec
41'
16 - Apostolovski Juš
41'
9 - Kogej Luka
41'
15 - Goršič Maks
41'
2 - Jeločnik Žiga
55'
18 - Peulić Dragan
55'
7 - Popovič Krajzler Nejc
60'
11 - Kamberi Zuhejr
60'
20 - Bengez Klemen
65'
19 - Tavčar Urban
65'
10 - Ferfolja Aljaž
Kamnik
Minuta
Igralec
41'
13 - Pajalić Safaudin
41'
3 - Marković Vid

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Ihan : Kolpa 1 : 1
Jevnica : Interblock 3 : 0
Kočevje : Kresnice 4 : 0
Rudar Trbovlje : Svoboda Kisovec 0 : 1
Dolomiti : Bela krajina 2016 1 : 3
MNZ Liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Črnuče : Vir 2 : 1
Litija : Dol 6 : 2
Dragomer : Hermes Ljubljana 3 : 6
Jezero Medvode : Šmartno 2 : 0
Kamnik : Trebnje - Tian 2 : 4