Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
Kadetska 1.liga 17/18
Zapisnik: 11. krog 24.03.2018
TEKMA: Ljubljana Hermes - Zagorje Trbovlje 2 : 1 (1 : 1)
Datum: 24.03.18 - 15.00
Ljubljana - Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT Gledalcev: 50
Glavni sodnik: Ogrin Gašper
1. pomočnik: Kolenc Leon
2. pomočnik: Kokolj Žiga
Delegat:
POSTAVI
Ljubljana Hermes
Priimek in ime
1
Slak Žan (V)
4
Mahmutagič Ermin
5
Kalabić Tarik
6
Hodžić Jakub
7
Raković Dino
8
Kusturić Dejan
9
Bosnić Edis
10
Kudić Nermin (K)
11
Smakići Lulzim
13
Ivanović Miroslav
15
Haznadar Jan
Zagorje Trbovlje
Priimek in ime
2
Golnar Ludvik
3
Omahne Tomaž
4
Planovšek Gašper (K)
5
Avdić Kenan
6
Kranjc Aljaž
7
Alibegović Denis
8
Panić Marko
9
Huremkić Alden
10
Drgan Andraž
11
Kosmač Matija
12
Zakonšek Rene (V)
Rezervni igralci
Priimek in ime
2
Vidaković Bojan
14
Mehić Ermin
16
Pucihar Rok
17
Džafić Edin
Trener
Rezervni igralci
Priimek in ime
13
Džanić Eldin
14
Dizdarević Amar
15
Lipovšek Mark
16
Bjelčević Marko
Trener
Škofca Anton
STRELCI
Ljubljana Hermes
1 : 0     4 - Mahmutagič Ermin (9')
2 : 1     15 - Haznadar Jan (43')
Zagorje Trbovlje
1 : 1     11 - Kosmač Matija (37')
OPOMINJANI
Ljubljana Hermes
9 - Bosnić Edis (39')
10 - Kudić Nermin (62')
Zagorje Trbovlje
5 - Avdić Kenan (25')
9 - Huremkić Alden (77')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Ljubljana Hermes
Minuta
Igralec
41'
14 - Mehić Ermin
41'
13 - Ivanović Miroslav
66'
17 - Džafić Edin
66'
9 - Bosnić Edis
71'
2 - Vidaković Bojan
71'
4 - Mahmutagič Ermin
75'
16 - Pucihar Rok
75'
6 - Hodžić Jakub
Zagorje Trbovlje
Minuta
Igralec
48'
14 - Dizdarević Amar
48'
2 - Golnar Ludvik
48'
13 - Džanić Eldin
48'
7 - Alibegović Denis
48'
16 - Bjelčević Marko
48'
8 - Panić Marko
70'
15 - Lipovšek Mark
70'
11 - Kosmač Matija

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Ihan : Kolpa 1 : 1
Jevnica : Interblock 3 : 0
Kočevje : Kresnice 4 : 0
Rudar Trbovlje : Svoboda Kisovec 0 : 1
Dolomiti : Bela krajina 2016 1 : 3
MNZ Liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Črnuče : Vir 2 : 1
Litija : Dol 6 : 2
Dragomer : Hermes Ljubljana 3 : 6
Jezero Medvode : Šmartno 2 : 0
Kamnik : Trebnje - Tian 2 : 4