Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
Kadetska 1.liga 17/18
Zapisnik: 10. krog 04.11.2017
TEKMA: Šmartno - Arne Tabor 69 0 : 5 (0 : 4)
Datum: 12.11.17 - 09.30
Ljubljana - Športni park Šmartno, Ljubljana Gledalcev: 35
Glavni sodnik: Selan Žiga
1. pomočnik: Sojer Rok
2. pomočnik: Matoša Martin
Delegat:
POSTAVI
Šmartno
Priimek in ime
1
Kvartuh Nik (V)
2
Lubej Gaber
3
Šećerović Denis
4
Cerar Lovro
5
Džafić Dino
6
Čeru Artnak Bor
7
Štajnaher Svit (K)
8
Svetek Nik
9
Hodžić Hanan
10
Lipicer Blaž
11
Zupančič Tim
Arne Tabor 69
Priimek in ime
1
Babnik Tilen (V,K)
2
Jeločnik Žiga
3
Malinovski Kristijan
4
Metelko Janej
5
Kramar Jure
6
Lipovac Tilen
7
Peulić Dragan
8
Ferfolja Aljaž
9
Kogej Luka
10
Mihelič Viktor
11
Bengez Klemen
Rezervni igralci
Priimek in ime
12
Židan Maks (V)
13
Slapar Andraž
14
Gajšek Mark
15
Bricelj Rok
Trener
Rezervni igralci
Priimek in ime
12
Furlan Nik
14
Kamberi Zuhejr
15
Kovačič Blaž
16
Strelec Luka
17
Tegeltija Luka
18
Bolka Hugo
19
Rogič Maks
Trener
Lukančič Igor
STRELCI
Šmartno
0 : 4     2 - Lubej Gaber (20')AG
Arne Tabor 69
0 : 1     9 - Kogej Luka (4')
0 : 2     11 - Bengez Klemen (8')
0 : 3     7 - Peulić Dragan (12')
0 : 5     5 - Kramar Jure (59')11m
OPOMINJANI
Šmartno
7 - Štajnaher Svit (40')
Arne Tabor 69
8 - Ferfolja Aljaž (46')
15 - Kovačič Blaž (64')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Šmartno
Minuta
Igralec
26'
13 - Slapar Andraž
26'
10 - Lipicer Blaž
26'
14 - Gajšek Mark
26'
2 - Lubej Gaber
62'
15 - Bricelj Rok
62'
11 - Zupančič Tim
Arne Tabor 69
Minuta
Igralec
41'
17 - Tegeltija Luka
41'
3 - Malinovski Kristijan
41'
14 - Kamberi Zuhejr
41'
6 - Lipovac Tilen
52'
15 - Kovačič Blaž
52'
2 - Jeločnik Žiga
59'
19 - Rogič Maks
59'
7 - Peulić Dragan
62'
18 - Bolka Hugo
62'
9 - Kogej Luka

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Ihan : Kolpa 1 : 1
Jevnica : Interblock 3 : 0
Kočevje : Kresnice 4 : 0
Rudar Trbovlje : Svoboda Kisovec 0 : 1
Dolomiti : Bela krajina 2016 1 : 3
MNZ Liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Črnuče : Vir 2 : 1
Litija : Dol 6 : 2
Dragomer : Hermes Ljubljana 3 : 6
Jezero Medvode : Šmartno 2 : 0
Kamnik : Trebnje - Tian 2 : 4