Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
Kadetska 1.liga 17/18
Zapisnik: 10. krog 04.11.2017
TEKMA: Črnuče - Dolomiti Dragomer 1 : 4 (0 : 1)
Datum: 04.11.17 - 12.30
Ljubljana - Igrišče Črnuče Gledalcev: 40
Glavni sodnik: Hočevar Miha
1. pomočnik: Nikolovski Ivan
2. pomočnik: Vraničar Bor
Delegat:
POSTAVI
Črnuče
Priimek in ime
Leto rojstva
2
Cvijanovič Oskar
2002
3
Boh Mark
2002
4
Ziaei Ziabari Seyed Ali
2002
6
Erce Leo
2001
7
Klančnik Klemen (K)
2002
8
Vintar Žan
2001
10
Velepec Vid
2002
11
Popovič Krajzler Nejc
2002
14
Markovič Rok
2001
16
Horvat Luka
2002
77
Brkić Aleksa (V)
2002
Dolomiti Dragomer
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Jalševac Gašper Miha (V)
2001
3
Zakrajšek Žiga
2001
5
Zadravec Maj
2001
7
Rastresen Mitja
2001
8
Korošec Anže (K)
2001
9
Kržič Rok
2002
13
Koritnik Maks
2002
15
Dolinar Sašo
2002
17
Lipovec Jan
2001
21
Rep Žiga
2001
22
Vukičević Nik
2002
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
9
Jevšnik Radola Matic
2001
15
Vidic Tim
2002
Trener
Peternelj Robert
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
10
Stamenković Marko
2001
11
Miškić Sergej
2002
14
Hatlak Jaka
2002
19
Jankovič Darko
2002
24
Bosnić Benjamin
2002
25
Švikart Jure
2002
40
Baras Boštjan (V)
2001
Trener
Sklepić Damir
STRELCI
Črnuče
1 : 4     11 - Popovič Krajzler Nejc (80')
Dolomiti Dragomer
0 : 1     21 - Rep Žiga (10')
0 : 2     8 - Korošec Anže (46')
0 : 3     11 - Miškić Sergej (64')
0 : 4     8 - Korošec Anže (74')
OPOMINJANI
Črnuče
77 - Brkić Aleksa (55')
7 - Klančnik Klemen (60')
2 - Cvijanovič Oskar (75')
Dolomiti Dragomer
8 - Korošec Anže (71')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Črnuče
Minuta
Igralec
54'
9 - Jevšnik Radola Matic
54'
16 - Horvat Luka
Dolomiti Dragomer
Minuta
Igralec
14'
11 - Miškić Sergej
14'
7 - Rastresen Mitja
51'
14 - Hatlak Jaka
51'
3 - Zakrajšek Žiga
64'
24 - Bosnić Benjamin
64'
13 - Koritnik Maks
68'
19 - Jankovič Darko
68'
5 - Zadravec Maj
73'
40 - Baras Boštjan
73'
1 - Jalševac Gašper Miha

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
5. krog 22.09.18
Cockta Kresnice : Ihan 1 : 2
Kolpa : Termit Moravče 1 : 2
Bela krajina 2016 : Jevnica 0 : 0
MNZ Liga 2018/19
5. krog 22.09.18
Hermes Ljubljana : Črnuče 1 : 1
Šmartno : Dragomer 1 : 1
Vir : Kamnik 4 : 1
Trebnje - Tian : Litija 2 : 1
Laby's Mengo 28 : Jezero Medvode 6 : 0