Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
Kadetska 1.liga 17/18
Zapisnik: 8. krog 14.10.2017
TEKMA: NK Svoboda LJUBLJANA - Kolpa 2 : 3 (1 : 1)
Datum: 14.10.17 - 13.30
Ljubljana - Športni park Svoboda, Ljubljana Gledalcev: 30
Glavni sodnik: Bernot Žan
1. pomočnik: Stevanović Dragan
2. pomočnik: Svetlin Timon
Delegat:
POSTAVI
NK Svoboda LJUBLJANA
Priimek in ime
1
Mahmić Amar (V)
2
Križaj Luka
3
Zulfiqar Yasin
4
Jarc Matej
5
Jevrić Rijad
6
Šurlan Filip
7
Vrečič Mark
8
Jaskić Novak David
9
Plesec Kristijan (K)
10
Domić Leon
11
Jus Klemen
Kolpa
Priimek in ime
1
Lovše Arne (V)
2
Grabrijan Rok
3
Miketič Kevin
4
Žunič Aleš
5
Gorše Jan (K)
6
Frankovič Žiga
8
Ivanetič Matej
10
Bajc David
13
Črnič Matjaž
14
Štajcer Patrik
15
Janjac Karlo
Rezervni igralci
Priimek in ime
13
Trobec Martin
14
Gojković Slavko
15
Pavlović Mateo
19
Žagar Matej
Trener
Vrabac Damir
Rezervni igralci
Priimek in ime
17
Veselič Domen
18
Gerkšič Tilen
Trener
Babić Josip
STRELCI
NK Svoboda LJUBLJANA
1 : 0     10 - Domić Leon (25')
2 : 3     14 - Gojković Slavko (79')
Kolpa
1 : 1     13 - Črnič Matjaž (35')
1 : 2     6 - Frankovič Žiga (62')
1 : 3     10 - Bajc David (66')
OPOMINJANI
NK Svoboda LJUBLJANA
10 - Domić Leon (38')
3 - Zulfiqar Yasin (48')
14 - Gojković Slavko (60')
2 - Križaj Luka (61')
13 - Trobec Martin (65')
Kolpa
2 - Grabrijan Rok (50')
13 - Črnič Matjaž (68')
IZKLJUČENI
2 - Križaj Luka (68')
2 - Grabrijan Rok (64')
MENJAVE
NK Svoboda LJUBLJANA
Minuta
Igralec
57'
14 - Gojković Slavko
57'
8 - Jaskić Novak David
59'
13 - Trobec Martin
59'
6 - Šurlan Filip
66'
19 - Žagar Matej
66'
5 - Jevrić Rijad
66'
15 - Pavlović Mateo
66'
11 - Jus Klemen
Kolpa
Minuta
Igralec
80'
17 - Veselič Domen
80'
10 - Bajc David

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Ihan : Kolpa 1 : 1
Jevnica : Interblock 3 : 0
Kočevje : Kresnice 4 : 0
Rudar Trbovlje : Svoboda Kisovec 0 : 1
Dolomiti : Bela krajina 2016 1 : 3
MNZ Liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Črnuče : Vir 2 : 1
Litija : Dol 6 : 2
Dragomer : Hermes Ljubljana 3 : 6
Jezero Medvode : Šmartno 2 : 0
Kamnik : Trebnje - Tian 2 : 4