Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
Kadetska 1.liga 17/18
Zapisnik: 8. krog 14.10.2017
TEKMA: Črnuče - Arne Tabor 69 0 : 1 (0 : 1)
Datum: 14.10.17 - 10.00
Ljubljana - Igrišče Črnuče Gledalcev: 150
Glavni sodnik: Kene David
1. pomočnik: Lukšič Jan
2. pomočnik:
Delegat:
POSTAVI
Črnuče
Priimek in ime
2
Cvijanovič Oskar
3
Boh Mark
5
Cedilnik Luka
6
Erce Leo
7
Velepec Vid
8
Vintar Žan
10
Goršič Maks
11
Popovič Krajzler Nejc
12
Brkić Aleksa (V)
14
Markovič Rok
17
Ziaei Ziabari Seyed Ali
Arne Tabor 69
Priimek in ime
1
Babnik Tilen (V,K)
2
Jeločnik Žiga
3
Metelko Janej
5
Zdravković Danijel
6
Lipovac Tilen
7
Mihelič Viktor
8
Kramar Jure
9
Kogej Luka
10
Ferfolja Aljaž
14
Olivo Armand
19
Crnkovič Luka
Rezervni igralci
Priimek in ime
4
Debevc Gaj
9
Jevšnik Radola Matic
15
Vidic Tim
16
Horvat Luka
Trener
Peternelj Robert
Rezervni igralci
Priimek in ime
4
Berlec Jan
11
Kovačič Blaž
12
Furlan Nik (V)
16
Malinovski Kristijan
17
Strelec Luka
18
Kamberi Zuhejr
20
Bengez Klemen
Trener
Lukančič Igor
STRELCI
Črnuče
Arne Tabor 69
0 : 1     6 - Lipovac Tilen (3')
OPOMINJANI
Črnuče
11 - Popovič Krajzler Nejc (66')
Arne Tabor 69
IZKLJUČENI
MENJAVE
Črnuče
Minuta
Igralec
21'
4 - Debevc Gaj
21'
10 - Goršič Maks
58'
9 - Jevšnik Radola Matic
58'
7 - Velepec Vid
75'
16 - Horvat Luka
75'
2 - Cvijanovič Oskar
Arne Tabor 69
Minuta
Igralec
41'
11 - Kovačič Blaž
41'
14 - Olivo Armand
41'
4 - Berlec Jan
41'
11 - Kovačič Blaž
41'
20 - Bengez Klemen
41'
19 - Crnkovič Luka
65'
16 - Malinovski Kristijan
65'
8 - Kramar Jure
75'
17 - Strelec Luka
75'
9 - Kogej Luka

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Ihan : Kolpa 1 : 1
Jevnica : Interblock 3 : 0
Kočevje : Kresnice 4 : 0
Rudar Trbovlje : Svoboda Kisovec 0 : 1
Dolomiti : Bela krajina 2016 1 : 3
MNZ Liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Črnuče : Vir 2 : 1
Litija : Dol 6 : 2
Dragomer : Hermes Ljubljana 3 : 6
Jezero Medvode : Šmartno 2 : 0
Kamnik : Trebnje - Tian 2 : 4