Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
Kadetska 1.liga 17/18
Zapisnik: 8. krog 14.10.2017
TEKMA: Zagorje Trbovlje - Dolomiti Dragomer 2 : 1 (1 : 1)
Datum: 14.10.17 - 10.00
Trbovlje - Športni park Rudar Trbovlje Gledalcev: 45
Glavni sodnik: Čaleta Luka
1. pomočnik: Momčilović Dragan
2. pomočnik: Brulc Klemen
Delegat:
POSTAVI
Zagorje Trbovlje
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Zakonšek Rene (V)
2001
2
Brlogar Jaka
2002
3
Jager Jan
2002
4
Omahne Tomaž
2001
5
Golnar Ludvik
2002
6
Kranjc Aljaž
2001
7
Poglajen Nejc (K)
2001
8
Panić Marko
2002
9
Alibegović Denis
2002
10
Drgan Andraž
2001
11
Bjelčević Marko
2001
Dolomiti Dragomer
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Jalševac Gašper Miha (V)
2001
3
Zakrajšek Žiga
2001
5
Vukičević Nik
2002
7
Mrzlikar Svit
2001
10
Korošec Anže (K)
2001
11
Rastresen Mitja
2001
13
Koritnik Maks
2002
15
Dolinar Sašo
2002
17
Lipovec Jan
2001
21
Rep Žiga
2001
26
Hatlak Jaka
2002
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
12
Možic Matic (V)
2001
13
Delić Adin
2002
14
Duratović Alen
2001
15
Džanić Eldin
2002
16
Tahirović Armin
2001
Trener
Škofca Anton
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
8
Miškić Sergej
2002
9
Kržič Rok
2002
14
Bosnić Benjamin
2002
19
Jankovič Darko
2002
27
Čičmirko Sebastjan
2002
40
Baras Boštjan
2001
Trener
Fridl Filip Anton
STRELCI
Zagorje Trbovlje
1 : 0     11 - Bjelčević Marko (11')
2 : 1     11 - Bjelčević Marko (60')11m
Dolomiti Dragomer
1 : 1     13 - Koritnik Maks (39')
OPOMINJANI
Zagorje Trbovlje
4 - Omahne Tomaž (38')
2 - Brlogar Jaka (67')
Dolomiti Dragomer
7 - Mrzlikar Svit (37')
IZKLJUČENI
7 - Mrzlikar Svit (48')
MENJAVE
Zagorje Trbovlje
Minuta
Igralec
41'
12 - Možic Matic
41'
1 - Zakonšek Rene
70'
13 - Delić Adin
70'
9 - Alibegović Denis
77'
16 - Tahirović Armin
77'
8 - Panić Marko
79'
15 - Džanić Eldin
79'
11 - Bjelčević Marko
80'
14 - Duratović Alen
80'
5 - Golnar Ludvik
Dolomiti Dragomer
Minuta
Igralec
29'
9 - Kržič Rok
29'
26 - Hatlak Jaka
41'
8 - Miškić Sergej
41'
11 - Rastresen Mitja
71'
14 - Bosnić Benjamin
71'
13 - Koritnik Maks
79'
19 - Jankovič Darko
79'
17 - Lipovec Jan

REZULTATI TEKEM