Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
Kadetska 1.liga 17/18
Zapisnik: 4. krog 16.09.2017
TEKMA: Svoboda Ljubljana A - Šmartno 7 : 1 (2 : 0)
Datum: 04.10.17 - 14.00
Ljubljana - Športni park Svoboda, Ljubljana Gledalcev: 30
Glavni sodnik: Hočevar Miha
1. pomočnik: Vedenik Peter
2. pomočnik: Bernot Žan
Delegat:
POSTAVI
Svoboda Ljubljana A
Priimek in ime
1
Mahmić Amar (V)
2
Križaj Luka
3
Žagar Matej
4
Cerlini Bor
5
Tamše Žmavc Luka
6
Trobec Martin
7
Vrečič Mark
8
Jaskić Novak David
9
Plesec Kristijan
10
Domić Leon
11
Jus Klemen (K)
Šmartno
Priimek in ime
2
Slapar Andraž
3
Lubej Gaber
4
Šećerović Denis
5
Vidervol Matic
6
Čeru Artnak Bor
7
Gajšek Mark
8
Zupančič Tim (K)
9
Škufca Tilen
10
Jejčič Luka
11
Štajnaher Svit
12
Židan Maks (V)
Rezervni igralci
Priimek in ime
12
Lenassi Strgar Gaber (V)
13
Jarc Matej
14
Gojković Slavko
15
Milošević Maximilian
21
Pavlović Mateo
Trener
Rezervni igralci
Priimek in ime
13
Svetek Nik
14
Hodžić Hanan
15
Rainer Grega
16
Zalar Matevž
Trener
Danjko Darko
STRELCI
Svoboda Ljubljana A
1 : 0     8 - Jaskić Novak David (24')
2 : 0     10 - Domić Leon (35')
3 : 0     11 - Jus Klemen (42')11m
4 : 0     8 - Jaskić Novak David (56')
5 : 0     9 - Plesec Kristijan (66')
6 : 0     10 - Domić Leon (69')
6 : 1     10 - Domić Leon (73')AG
7 : 1     8 - Jaskić Novak David (79')
Šmartno
OPOMINJANI
Svoboda Ljubljana A
Šmartno
10 - Jejčič Luka (40')
8 - Zupančič Tim (41')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Svoboda Ljubljana A
Minuta
Igralec
58'
13 - Jarc Matej
58'
5 - Tamše Žmavc Luka
60'
15 - Milošević Maximilian
60'
6 - Trobec Martin
69'
21 - Pavlović Mateo
69'
9 - Plesec Kristijan
Šmartno
Minuta
Igralec
30'
14 - Hodžić Hanan
30'
4 - Šećerović Denis
41'
13 - Svetek Nik
41'
6 - Čeru Artnak Bor
46'
16 - Zalar Matevž
46'
7 - Gajšek Mark
62'
15 - Rainer Grega
62'
2 - Slapar Andraž

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Ihan : Kolpa 1 : 1
Jevnica : Interblock 3 : 0
Kočevje : Kresnice 4 : 0
Rudar Trbovlje : Svoboda Kisovec 0 : 1
Dolomiti : Bela krajina 2016 1 : 3
MNZ Liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Črnuče : Vir 2 : 1
Litija : Dol 6 : 2
Dragomer : Hermes Ljubljana 3 : 6
Jezero Medvode : Šmartno 2 : 0
Kamnik : Trebnje - Tian 2 : 4