Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
Kadetska 1.liga 17/18
Zapisnik: 6. krog 30.09.2017
TEKMA: Svoboda Ljubljana A - Termit Moravče 4 : 3 (1 : 1)
Datum: 30.09.17 - 12.00
Ljubljana - Športni park Svoboda, Ljubljana Gledalcev: 50
Glavni sodnik: Trobec Matjaž
1. pomočnik: Tošić Dragan
2. pomočnik: Brulc Klemen
Delegat:
POSTAVI
Svoboda Ljubljana A
Priimek in ime
1
Mahmić Amar (V)
2
Pavlović Mateo
3
Zulfiqar Yasin
4
Jarc Matej
5
Cerlini Bor
6
Vrečič Mark
7
Jus Klemen
8
Križaj Luka
9
Jaskić Novak David
10
Plesec Kristijan (K)
11
Domić Leon
Termit Moravče
Priimek in ime
1
Ravnikar Mark (V)
2
Iglič Erik
4
Per Klemen
5
Kovačič Nejc
6
Gorišek Maks
7
Urbanija Erik
8
Novak Anže (K)
9
Lešnjak Patrik
10
Malik Nejc
11
Lukati Podmiljšak Erik
15
Štojs Alex
Rezervni igralci
Priimek in ime
12
Lenassi Strgar Gaber (V)
13
Sabotič Luka
14
Šurlan Filip
15
Kosi Žan
16
Gojković Slavko
Trener
Pejović Zoran
Rezervni igralci
Priimek in ime
13
Stražar Amadej
14
Vidergar Miha
Trener
STRELCI
Svoboda Ljubljana A
1 : 1     10 - Plesec Kristijan (24')
2 : 1     9 - Jaskić Novak David (29')
3 : 2     9 - Jaskić Novak David (50')
4 : 2     5 - Cerlini Bor (52')
Termit Moravče
0 : 1     11 - Lukati Podmiljšak Erik (9')
2 : 2     7 - Urbanija Erik (41')
4 : 3     7 - Urbanija Erik (59')
OPOMINJANI
Svoboda Ljubljana A
9 - Jaskić Novak David (54')
7 - Jus Klemen (58')
10 - Plesec Kristijan (60')
Termit Moravče
IZKLJUČENI
MENJAVE
Svoboda Ljubljana A
Minuta
Igralec
41'
14 - Šurlan Filip
41'
2 - Pavlović Mateo
55'
13 - Sabotič Luka
55'
11 - Domić Leon
Termit Moravče
Minuta
Igralec
32'
14 - Vidergar Miha
32'
5 - Kovačič Nejc
60'
13 - Stražar Amadej
60'
9 - Lešnjak Patrik

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Ihan : Kolpa 1 : 1
Jevnica : Interblock 3 : 0
Kočevje : Kresnice 4 : 0
Rudar Trbovlje : Svoboda Kisovec 0 : 1
Dolomiti : Bela krajina 2016 1 : 3
MNZ Liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Črnuče : Vir 2 : 1
Litija : Dol 6 : 2
Dragomer : Hermes Ljubljana 3 : 6
Jezero Medvode : Šmartno 2 : 0
Kamnik : Trebnje - Tian 2 : 4