Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
Kadetska 1.liga 17/18
Zapisnik: 6. krog 30.09.2017
TEKMA: Ljubljana Hermes - Kolpa 2 : 6 (2 : 2)
Datum: 30.09.17 - 11.00
Ljubljana - Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT Gledalcev: 30
Glavni sodnik: Selan Žiga
1. pomočnik: Korać Erol
2. pomočnik: Svetlin Timon
Delegat:
POSTAVI
Ljubljana Hermes
Priimek in ime
1
Behrić Leo (V)
5
Mahmutagič Ermin (K)
6
Hodžić Jakub
7
Smakići Lulzim
9
Šabani Albin
10
Kudić Nermin
11
Haznadar Jan
13
Stružnik Uroš
16
Vidaković Bojan
17
Ivanović Miroslav
20
Kalabić Tarik
Kolpa
Priimek in ime
1
Lovše Arne (V)
2
Grabrijan Rok
3
Smiljanić Mateo
4
Žunič Aleš
5
Gorše Jan (K)
6
Šuklje Matic
8
Frankovič Žiga
10
Bajc David
13
Črnič Matjaž
14
Štajcer Patrik
15
Janjac Karlo
Rezervni igralci
Priimek in ime
3
Džafić Edin
12
Demšar Aljaž (V)
14
Pucihar Rok
Trener
Rezervni igralci
Priimek in ime
17
Miketič Kevin
18
Veselič Domen
20
Ivanetič Matej
22
Gerkšič Tilen
Trener
Babić Josip
STRELCI
Ljubljana Hermes
1 : 0     13 - Stružnik Uroš (16')
2 : 2     20 - Kalabić Tarik (38')
2 : 3     20 - Kalabić Tarik (51')AG
Kolpa
1 : 1     13 - Črnič Matjaž (17')
1 : 2     15 - Janjac Karlo (27')
2 : 4     13 - Črnič Matjaž (65')
2 : 5     15 - Janjac Karlo (74')
2 : 6     13 - Črnič Matjaž (75')
OPOMINJANI
Ljubljana Hermes
16 - Vidaković Bojan (23')
17 - Ivanović Miroslav (70')
11 - Haznadar Jan (81')
7 - Smakići Lulzim (82')
Kolpa
15 - Janjac Karlo (59')
13 - Črnič Matjaž (62')
IZKLJUČENI
6 - Šuklje Matic (72')
MENJAVE
Ljubljana Hermes
Minuta
Igralec
41'
3 - Džafić Edin
41'
16 - Vidaković Bojan
61'
14 - Pucihar Rok
61'
6 - Hodžić Jakub
Kolpa
Minuta
Igralec
71'
17 - Miketič Kevin
71'
2 - Grabrijan Rok

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Ihan : Kolpa 1 : 1
Jevnica : Interblock 3 : 0
Kočevje : Kresnice 4 : 0
Rudar Trbovlje : Svoboda Kisovec 0 : 1
Dolomiti : Bela krajina 2016 1 : 3
MNZ Liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Črnuče : Vir 2 : 1
Litija : Dol 6 : 2
Dragomer : Hermes Ljubljana 3 : 6
Jezero Medvode : Šmartno 2 : 0
Kamnik : Trebnje - Tian 2 : 4