Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
Kadetska 1.liga 17/18
Zapisnik: 1. krog 26.08.2017
TEKMA: Dren - Vrhnika - Ljubljana Hermes 3 : 2 (1 : 1)
Datum: 13.09.17 - 15.00
Vrhnika - Športni park Vrhnika Gledalcev: 30
Glavni sodnik: Tovornik Gal
1. pomočnik: Beširevič Elvin
2. pomočnik: Birtič Matej
Delegat:
POSTAVI
Dren - Vrhnika
Priimek in ime
1
Zalar Tim (V)
2
Medic Aleksi Mikael
4
Podobnik Luka (K)
5
Doles Matevž
6
Seliškar Mark
7
Gruden Oskar
8
Praprotnik Jaka
9
Guček Pagon Liam
10
Zalokar Jan
12
Ismaili Imbrja
17
Divkovič Kristijan
Ljubljana Hermes
Priimek in ime
1
Behrić Leo (V)
2
Mehić Ermin
5
Mahmutagič Ermin (K)
6
Hodžić Jakub
7
Šabani Albin
8
Raković Dino
9
Kusturić Dejan
10
Kudić Nermin
11
Kalabić Tarik
13
Stružnik Uroš
16
Haznadar Jan
Rezervni igralci
Priimek in ime
3
Filipin Tilen
11
Kustec Tine
13
Žagar Juš
14
Bagislar Luka
15
Kolačko Ivan
Trener
Levstek Ivo
Rezervni igralci
Priimek in ime
3
Džafić Edin
17
Ivanović Miroslav
20
Vidaković Bojan
Trener
STRELCI
Dren - Vrhnika
1 : 0     9 - Guček Pagon Liam (4')
2 : 1     11 - Kustec Tine (47')
3 : 2     8 - Praprotnik Jaka (67')
Ljubljana Hermes
1 : 1     11 - Kalabić Tarik (15')
2 : 2     13 - Stružnik Uroš (56')
OPOMINJANI
Dren - Vrhnika
8 - Praprotnik Jaka (23')
10 - Zalokar Jan (53')
9 - Guček Pagon Liam (55')
Ljubljana Hermes
10 - Kudić Nermin (74')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Dren - Vrhnika
Minuta
Igralec
41'
11 - Kustec Tine
41'
7 - Gruden Oskar
62'
3 - Filipin Tilen
62'
2 - Medic Aleksi Mikael
70'
13 - Žagar Juš
70'
9 - Guček Pagon Liam
80'
14 - Bagislar Luka
80'
17 - Divkovič Kristijan
Ljubljana Hermes
Minuta
Igralec
63'
20 - Vidaković Bojan
63'
9 - Kusturić Dejan

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Ihan : Kolpa 1 : 1
Jevnica : Interblock 3 : 0
Kočevje : Kresnice 4 : 0
Rudar Trbovlje : Svoboda Kisovec 0 : 1
Dolomiti : Bela krajina 2016 1 : 3
MNZ Liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Črnuče : Vir 2 : 1
Litija : Dol 6 : 2
Dragomer : Hermes Ljubljana 3 : 6
Jezero Medvode : Šmartno 2 : 0
Kamnik : Trebnje - Tian 2 : 4