Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
Kadetska 1.liga 17/18
Zapisnik: 3. krog 09.09.2017
TEKMA: Šmartno - Zagorje Trbovlje 2 : 8 (0 : 4)
Datum: 10.09.17 - 10.00
Ljubljana - Športni park Šmartno, Ljubljana Gledalcev: 32
Glavni sodnik: Trobec Matjaž
1. pomočnik: Poplašen Mladen
2. pomočnik: Hočevar Miha
Delegat:
POSTAVI
Šmartno
Priimek in ime
1
Židan Maks (V)
2
Džafić Dino
3
Slekovec Vidervol Matic
4
Zupančič Tim (K)
6
Lubej Gaber
7
Štajnaher Svit
8
Čeru Artnak Bor
9
Jejčič Luka
10
Svetek Nik
11
Hodžić Hanan
16
Škufca Tilen
Zagorje Trbovlje
Priimek in ime
1
Možic Matic (V)
2
Brlogar Jaka
3
Jager Jan
4
Planovšek Gašper
5
Remic Anže
6
Kranjc Aljaž
7
Poglajen Nejc (K)
8
Golnar Ludvik
9
Alibegović Denis
10
Drgan Andraž
15
Bjelčević Marko
Rezervni igralci
Priimek in ime
13
Lipicer Blaž
17
Gajšek Mark
19
Gnjezda Romšak Gregor
20
Nalić Erik
Trener
Rezervni igralci
Priimek in ime
12
Zakonšek Rene
13
Delić Adin
14
Ishak Muhić
16
Lipovšek Mark
17
Omahne Tomaž
18
Iskra Miha
Trener
STRELCI
Šmartno
1 : 5     7 - Štajnaher Svit (45')
2 : 8     7 - Štajnaher Svit (71')
Zagorje Trbovlje
0 : 1     15 - Bjelčević Marko (14')
0 : 2     15 - Bjelčević Marko (22')
0 : 3     7 - Poglajen Nejc (34')
0 : 4     9 - Alibegović Denis (37')
0 : 5     7 - Poglajen Nejc (43')
1 : 6     15 - Bjelčević Marko (48')
1 : 7     15 - Bjelčević Marko (62')
1 : 8     10 - Drgan Andraž (70')
OPOMINJANI
Šmartno
7 - Štajnaher Svit (57')
17 - Gajšek Mark (65')
9 - Jejčič Luka (70')
4 - Zupančič Tim (73')
Zagorje Trbovlje
5 - Remic Anže (70')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Šmartno
Minuta
Igralec
48'
17 - Gajšek Mark
48'
8 - Čeru Artnak Bor
56'
13 - Lipicer Blaž
56'
6 - Lubej Gaber
68'
19 - Gnjezda Romšak Gregor
68'
9 - Jejčič Luka
73'
20 - Nalić Erik
73'
2 - Džafić Dino
Zagorje Trbovlje
Minuta
Igralec
41'
12 - Zakonšek Rene
41'
1 - Možic Matic
52'
13 - Delić Adin
52'
9 - Alibegović Denis
59'
16 - Lipovšek Mark
59'
2 - Brlogar Jaka

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Ihan : Kolpa 1 : 1
Jevnica : Interblock 3 : 0
Kočevje : Kresnice 4 : 0
Rudar Trbovlje : Svoboda Kisovec 0 : 1
Dolomiti : Bela krajina 2016 1 : 3
MNZ Liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Črnuče : Vir 2 : 1
Litija : Dol 6 : 2
Dragomer : Hermes Ljubljana 3 : 6
Jezero Medvode : Šmartno 2 : 0
Kamnik : Trebnje - Tian 2 : 4