Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
Kadetska 1.liga 17/18
Zapisnik: 2. krog 02.09.2017
TEKMA: Laby`s Mengo 28 - Termit Moravče 4 : 1 (2 : 1)
Datum: 03.09.17 - 15.30
Mengeš - Igrišče pod Gobavico Mengeš Gledalcev: 50
Glavni sodnik: Jandrič Jelenko
1. pomočnik: Kurež Anej
2. pomočnik: Jasenčić Edin
Delegat:
POSTAVI
Laby`s Mengo 28
Priimek in ime
1
Žnidaršič Patrik (V)
3
Mramor Veličkovič Domen (K)
8
Muratović Adnan
12
Kitić Amar
14
Dević Lazar
29
Kapić Alen
30
Hasan Hasan Saad Hasan
45
Muminović Amar
46
Selimović Belmin
49
Šernek Matija
62
Pozman Jošt
Termit Moravče
Priimek in ime
1
Ravnikar Mark (V)
2
Iglič Erik
3
Per Klemen
4
Lavrič Matic
5
Kovačič Nejc
6
Gorišek Maks
7
Urbanija Erik
8
Novak Anže (K)
9
Lukati Podmiljšak Erik
10
Malik Nejc
11
Lešnjak Patrik
Rezervni igralci
Priimek in ime
20
Zalar Žan
55
Brumec Miha
Trener
Topić Darko
Rezervni igralci
Priimek in ime
13
Stražar Amadej
15
Kokalj David
Trener
STRELCI
Laby`s Mengo 28
1 : 1     45 - Muminović Amar (26')
2 : 1     12 - Kitić Amar (28')
3 : 1     3 - Mramor Veličkovič Domen (44')
4 : 1     12 - Kitić Amar (68')
Termit Moravče
0 : 1     9 - Lukati Podmiljšak Erik (2')
OPOMINJANI
Laby`s Mengo 28
45 - Muminović Amar (62')
Termit Moravče
9 - Lukati Podmiljšak Erik (42')
4 - Lavrič Matic (70')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Laby`s Mengo 28
Minuta
Igralec
61'
55 - Brumec Miha
61'
30 - Hasan Hasan Saad Hasan
74'
20 - Zalar Žan
74'
12 - Kitić Amar
Termit Moravče
Minuta
Igralec
61'
15 - Kokalj David
61'
11 - Lešnjak Patrik
75'
13 - Stražar Amadej
75'
9 - Lukati Podmiljšak Erik

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Ihan : Kolpa 1 : 1
Jevnica : Interblock 3 : 0
Kočevje : Kresnice 4 : 0
Rudar Trbovlje : Svoboda Kisovec 0 : 1
Dolomiti : Bela krajina 2016 1 : 3
MNZ Liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Črnuče : Vir 2 : 1
Litija : Dol 6 : 2
Dragomer : Hermes Ljubljana 3 : 6
Jezero Medvode : Šmartno 2 : 0
Kamnik : Trebnje - Tian 2 : 4