Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    
Mladinska 1.liga 17/18
Zapisnik: 14. krog 14.04.2018
TEKMA: Laby`s Mengo 28 - Kolpa 5 : 1 (3 : 0)
Datum: 15.04.18 - 17.00
Mengeš - Igrišče pod Gobavico Mengeš Gledalcev: 30
Glavni sodnik: Štempihar Maks
1. pomočnik: Mikelj Janez
2. pomočnik: Mišič Jančar Jakob
Delegat: Pavlič Franci
POSTAVI
Laby`s Mengo 28
Priimek in ime
Rojen
11
Hren Urban
28.08.00
13
Sašek Jan (V)
27.03.00
15
Ljubešek Denis
07.08.99
17
Panić Damjan
30.09.00
37
Dević Aleksandar
06.10.99
44
Kmetič Anej
18.12.99
46
Ahmetaj Clirim
11.03.99
48
Arh Blaž (K)
22.08.00
49
Drobež Mark
20.06.00
55
Berro Žan
25.10.99
62
Juras Urban
25.02.00
Kolpa
Priimek in ime
Rojen
1
Starašinič Samo (V)
27.11.01
2
Žugelj Jan
23.07.00
3
Pečavar Rok
04.03.99
4
Totter Žiga
29.05.00
5
Težak Domen (K)
11.01.99
6
Mitevski Ivan
14.04.00
7
Furjanić Nikola
03.12.99
8
Šuklje Nejc
09.03.99
9
Hudelja Jure
12.01.00
10
Bečaj Samo
30.09.00
11
Lozar Jaka
11.10.99
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
6
Smole Brin
07.07.00
45
Roš Jaka
05.02.00
51
Oprić Jovan
15.01.01
56
Tome Jan
26.09.00
Trener
Topić Darko
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
Trener
Babić Josip
STRELCI
Laby`s Mengo 28
1 : 0     44 - Kmetič Anej (13')
2 : 0     44 - Kmetič Anej (32')
3 : 0     44 - Kmetič Anej (42')
4 : 0     37 - Dević Aleksandar (49')
5 : 0     17 - Panić Damjan (85')
Kolpa
5 : 1     9 - Hudelja Jure (88')11m
OPOMINJANI
Laby`s Mengo 28
37 - Dević Aleksandar (30')
46 - Ahmetaj Clirim (44')
44 - Kmetič Anej (49')
Kolpa
4 - Totter Žiga (41')
9 - Hudelja Jure (46')
3 - Pečavar Rok (65')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Laby`s Mengo 28
Minuta
Igralec
57'
45 - Roš Jaka
57'
55 - Berro Žan
61'
6 - Smole Brin
61'
48 - Arh Blaž
64'
56 - Tome Jan
64'
37 - Dević Aleksandar
66'
51 - Oprić Jovan
66'
44 - Kmetič Anej
Kolpa
Minuta
Igralec

REZULTATI TEKEM

3. Slovenska nogometna liga Center 17/18
20. krog 21.04.18
Brinje Grosuplje : Tinex Šenčur 2 : 1
Kolpa : Rudar Trbovlje 6 : 0
Bled Hirter : Arne Tabor 69 1 : 0
Komenda : SIJ Acroni Jesenice 3 : 1
Bohinj : Šobec Lesce 1 : 1
Regionalna Ljubljanska liga 17/18
17. krog 21.04.18
Jevnica : Termit Moravče 0 : 1
Črnuče : Slovan 1 : 1
Bela krajina 2016 : Cockta Kresnice 1 : 2