Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
Mladinska 1.liga 17/18
Zapisnik: 13. krog 07.04.2018
TEKMA: Zagorje Trbovlje A - Svoboda Ljubljana A 2 : 1 (1 : 0)
Datum: 08.04.18 - 17.00
Trbovlje - Športni park Rudar Trbovlje Gledalcev: 64
Glavni sodnik: Podboršek Blaž
1. pomočnik: Selan Žiga
2. pomočnik: Kene David
Delegat:
POSTAVI
Zagorje Trbovlje A
Priimek in ime
1
Možic Matic (V)
2
Arnšek Klemen (K)
3
Navratil Juš
5
Ocepek Domen
6
Krajnc Dominik
7
Benda Kristjan
8
Vozel Tadej
9
Fašing Žiga
10
Založnik Andraž
11
Sajovic Maj
15
Hadžić Mark Antonio
Svoboda Ljubljana A
Priimek in ime
1
Žnidaršič Bor (V,K)
2
Sadikovič Ali
3
Istogu Blendon
4
Mišeljić Aljoša
5
Huskić Damir
6
Bačar Ažbe
7
Stanojević Dejan
8
Radić Igor
9
Nagode Nik
10
Keškič Jasmin
11
Daliposki Emil
Rezervni igralci
Priimek in ime
4
Lipovšek Žan
14
Šink Kos Luka
Trener
Rižner Darino
Rezervni igralci
Priimek in ime
13
Desić Jovan
14
Bajtulai Edon
15
Hohnjec Jan
Trener
Plešinac Stojan
STRELCI
Zagorje Trbovlje A
1 : 0     9 - Fašing Žiga (18')
2 : 1     11 - Sajovic Maj (63')
Svoboda Ljubljana A
1 : 1     11 - Daliposki Emil (47')
OPOMINJANI
Zagorje Trbovlje A
9 - Fašing Žiga (23')
5 - Ocepek Domen (23')
6 - Krajnc Dominik (50')
4 - Lipovšek Žan (90')
Svoboda Ljubljana A
10 - Keškič Jasmin (29')
13 - Desić Jovan (64')
9 - Nagode Nik (74')
2 - Sadikovič Ali (85')
3 - Istogu Blendon (90')
IZKLJUČENI
4 - Mišeljić Aljoša (22')
9 - Nagode Nik (90')
MENJAVE
Zagorje Trbovlje A
Minuta
Igralec
65'
14 - Šink Kos Luka
65'
3 - Navratil Juš
65'
4 - Lipovšek Žan
65'
7 - Benda Kristjan
Svoboda Ljubljana A
Minuta
Igralec
46'
13 - Desić Jovan
46'
10 - Keškič Jasmin
57'
14 - Bajtulai Edon
57'
6 - Bačar Ažbe
69'
15 - Hohnjec Jan
69'
7 - Stanojević Dejan

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Ihan : Kolpa 1 : 1
Jevnica : Interblock 3 : 0
Kočevje : Kresnice 4 : 0
Rudar Trbovlje : Svoboda Kisovec 0 : 1
Dolomiti : Bela krajina 2016 1 : 3
MNZ Liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Črnuče : Vir 2 : 1
Litija : Dol 6 : 2
Dragomer : Hermes Ljubljana 3 : 6
Jezero Medvode : Šmartno 2 : 0
Kamnik : Trebnje - Tian 2 : 4