Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
Mladinska 1.liga 17/18
Zapisnik: 12. krog 31.03.2018
TEKMA: Svoboda Ljubljana A - Ljubljana Hermes 5 : 0 (4 : 0)
Datum: 02.04.18 - 14.30
Ljubljana - Športni park Svoboda, Ljubljana Gledalcev: 50
Glavni sodnik: Navratil Juš
1. pomočnik: Kurež Anej
2. pomočnik: Čaleta Luka
Delegat: Velić Sadet
POSTAVI
Svoboda Ljubljana A
Priimek in ime
1
Žnidaršič Bor (V,K)
2
Huskić Damir
3
Istogu Blendon
4
Mišeljić Aljoša
5
Nikolov Nik
6
Bačar Ažbe
7
Stanojević Dejan
8
Radić Igor
9
Nagode Nik
10
Keškič Jasmin
11
Daliposki Emil
Ljubljana Hermes
Priimek in ime
1
Škrgić Nermin (V)
2
Jereb Aljaž Anton
3
Talović Alija
4
Trifunović Luka (K)
5
Zidar Urh
8
Muharemović Benjamin
9
Bezjak Nik
15
Saitoski Ernes
16
Klinar Aljaž
19
Palić Almin
20
Guštin Kris
Rezervni igralci
Priimek in ime
13
Desić Jovan
14
Sadikovič Ali
15
Bajtulai Edon
16
Janežič Jaka
17
Hohnjec Jan
Trener
Plešinac Stojan
Rezervni igralci
Priimek in ime
7
Ismaili Ebrar
11
Botonjić Denis
17
Potočar Jan
22
Šabani Albin
Trener
Cvetković Vladica
STRELCI
Svoboda Ljubljana A
1 : 0     4 - Mišeljić Aljoša (13')
2 : 0     9 - Nagode Nik (18')
3 : 0     10 - Keškič Jasmin (26')
4 : 0     7 - Stanojević Dejan (39')
5 : 0     13 - Desić Jovan (58')
Ljubljana Hermes
OPOMINJANI
Svoboda Ljubljana A
11 - Daliposki Emil (62')
Ljubljana Hermes
5 - Zidar Urh (73')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Svoboda Ljubljana A
Minuta
Igralec
54'
14 - Sadikovič Ali
54'
2 - Huskić Damir
54'
13 - Desić Jovan
54'
9 - Nagode Nik
54'
15 - Bajtulai Edon
54'
4 - Mišeljić Aljoša
63'
17 - Hohnjec Jan
63'
10 - Keškič Jasmin
69'
16 - Janežič Jaka
69'
3 - Istogu Blendon
Ljubljana Hermes
Minuta
Igralec
54'
22 - Šabani Albin
54'
9 - Bezjak Nik
59'
17 - Potočar Jan
59'
4 - Trifunović Luka
63'
7 - Ismaili Ebrar
63'
3 - Talović Alija
69'
11 - Botonjić Denis
69'
8 - Muharemović Benjamin

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Ihan : Kolpa 1 : 1
Jevnica : Interblock 3 : 0
Kočevje : Kresnice 4 : 0
Rudar Trbovlje : Svoboda Kisovec 0 : 1
Dolomiti : Bela krajina 2016 1 : 3
MNZ Liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Črnuče : Vir 2 : 1
Litija : Dol 6 : 2
Dragomer : Hermes Ljubljana 3 : 6
Jezero Medvode : Šmartno 2 : 0
Kamnik : Trebnje - Tian 2 : 4