Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
Mladinska 1.liga 17/18
Zapisnik: 12. krog 31.03.2018
TEKMA: Svoboda Ljubljana A - Ljubljana Hermes 5 : 0 (4 : 0)
Datum: 02.04.18 - 14.30
Ljubljana - Športni park Svoboda, Ljubljana Gledalcev: 50
Glavni sodnik: Navratil Juš
1. pomočnik: Kurež Anej
2. pomočnik: Čaleta Luka
Delegat: Velić Sadet
POSTAVI
Svoboda Ljubljana A
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Žnidaršič Bor (V,K)
2000
2
Huskić Damir
2000
3
Istogu Blendon
2000
4
Mišeljić Aljoša
2000
5
Nikolov Nik
2000
6
Bačar Ažbe
1999
7
Stanojević Dejan
1999
8
Radić Igor
1999
9
Nagode Nik
2000
10
Keškič Jasmin
2000
11
Daliposki Emil
2000
Ljubljana Hermes
Priimek in ime
Leto rojstva
1
Škrgić Nermin (V)
2002
2
Jereb Aljaž Anton
2000
3
Talović Alija
1999
4
Trifunović Luka (K)
1999
5
Zidar Urh
1999
8
Muharemović Benjamin
2000
9
Bezjak Nik
1999
15
Saitoski Ernes
1999
16
Klinar Aljaž
1999
19
Palić Almin
1999
20
Guštin Kris
2000
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
13
Desić Jovan
2000
14
Sadikovič Ali
2000
15
Bajtulai Edon
2000
16
Janežič Jaka
2000
17
Hohnjec Jan
2000
Trener
Plešinac Stojan
Rezervni igralci
Priimek in ime
Leto rojstva
7
Ismaili Ebrar
1999
11
Botonjić Denis
2000
17
Potočar Jan
1999
22
Šabani Albin
2001
Trener
Cvetković Vladica
STRELCI
Svoboda Ljubljana A
1 : 0     4 - Mišeljić Aljoša (13')
2 : 0     9 - Nagode Nik (18')
3 : 0     10 - Keškič Jasmin (26')
4 : 0     7 - Stanojević Dejan (39')
5 : 0     13 - Desić Jovan (58')
Ljubljana Hermes
OPOMINJANI
Svoboda Ljubljana A
11 - Daliposki Emil (62')
Ljubljana Hermes
5 - Zidar Urh (73')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Svoboda Ljubljana A
Minuta
Igralec
54'
14 - Sadikovič Ali
54'
2 - Huskić Damir
54'
13 - Desić Jovan
54'
9 - Nagode Nik
54'
15 - Bajtulai Edon
54'
4 - Mišeljić Aljoša
63'
17 - Hohnjec Jan
63'
10 - Keškič Jasmin
69'
16 - Janežič Jaka
69'
3 - Istogu Blendon
Ljubljana Hermes
Minuta
Igralec
54'
22 - Šabani Albin
54'
9 - Bezjak Nik
59'
17 - Potočar Jan
59'
4 - Trifunović Luka
63'
7 - Ismaili Ebrar
63'
3 - Talović Alija
69'
11 - Botonjić Denis
69'
8 - Muharemović Benjamin

REZULTATI TEKEM