Banner_Trojane_124x89px  Banner_EGIDA_124x100px  Zavarovalnica Triglav  Banner_StratKom_124x89px  Banner_Inmedia    image002
TEKMOVANJA
Mladinska 1.liga 17/18
Zapisnik: 11. krog 24.03.2018
TEKMA: Arne Tabor 69 - Kamnik 3 : 2 (2 : 1)
Datum: 25.03.18 - 13.00
Ljubljana - Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT Gledalcev: 50
Glavni sodnik: Šalehar Mitja
1. pomočnik: Drobac Dejan
2. pomočnik: Horvat Dejan
Delegat: Tošeski Boris
POSTAVI
Arne Tabor 69
Priimek in ime
2
Čakš Uroš
3
Vidović Kristian
5
Tratnik Klemen
6
Pibernik Matevž (K)
8
Komac Črt
9
Ćordić Sinan
10
Kranjc Jaka
11
Drekalovič Mencinger Tim
12
Deronja Jure (V)
18
Krelj Nik
20
Malovrh Jan
Kamnik
Priimek in ime
1
Šalamun Luka (V)
2
Mihajlov Sergej
3
Kladnik Miha
4
Ajazaj Endrit
5
Marković Rok
6
Džunov Igor
7
Chochkov Darko
8
Mavrič Matevž
9
Cerar Noel
10
Mencinger Žan (K)
11
Slak Tilen
Rezervni igralci
Priimek in ime
4
Nared Jan
7
Šubic Žiga
14
Halilagić Benjamin
15
Poljšak Gašper
17
Plesec Kristijan
19
Fon Gašper
21
Protega Timotej
Trener
Marković Dalibor
Rezervni igralci
Priimek in ime
13
Lavrič Žiga
14
Lozančič Toni
15
Tomšič Jacobs Aron Felix
Trener
Borštnar David
STRELCI
Arne Tabor 69
1 : 0     9 - Ćordić Sinan (11')
2 : 0     9 - Ćordić Sinan (19')
3 : 1     17 - Plesec Kristijan (74')
Kamnik
2 : 1     4 - Ajazaj Endrit (32')
3 : 2     7 - Chochkov Darko (88')
OPOMINJANI
Arne Tabor 69
8 - Komac Črt (50')
6 - Pibernik Matevž (56')
9 - Ćordić Sinan (78')
Kamnik
5 - Marković Rok (21')
IZKLJUČENI
5 - Tratnik Klemen (29')
4 - Ajazaj Endrit (78')
MENJAVE
Arne Tabor 69
Minuta
Igralec
33'
4 - Nared Jan
33'
11 - Drekalovič Mencinger Tim
51'
17 - Plesec Kristijan
51'
18 - Krelj Nik
75'
7 - Šubic Žiga
75'
3 - Vidović Kristian
86'
19 - Fon Gašper
86'
9 - Ćordić Sinan
Kamnik
Minuta
Igralec

REZULTATI TEKEM

Regionalna Ljubljanska liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Ihan : Kolpa 1 : 1
Jevnica : Interblock 3 : 0
Kočevje : Kresnice 4 : 0
Rudar Trbovlje : Svoboda Kisovec 0 : 1
Dolomiti : Bela krajina 2016 1 : 3
MNZ Liga 2018/19
4. krog 15.09.18
Črnuče : Vir 2 : 1
Litija : Dol 6 : 2
Dragomer : Hermes Ljubljana 3 : 6
Jezero Medvode : Šmartno 2 : 0
Kamnik : Trebnje - Tian 2 : 4